27 stycznia, 2022

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Jezus Dueñas. Tigres oferuje mu jeszcze dwa lata kontraktu

instrukcje tygrysy s Jezus Dueñas Przybyli do słowo zgoda Aby kantrano s Pięciokrotny mistrz koty zostań w klubie do Jeszcze dwa lata.

Źródła zbliżone do tygrysy ujawnił się 6 kanał sportowy Które zaprezentowali w środę Dueñas Manzo a najlepsza sugestia i zgadzam się.

„Rada dyrektorów Tigres ponownie rozmawiała z Dueñasem i poprawiła propozycję, po nie zaakceptowaniu kolejnego roku odnowienia, klub przedłużył link do dwóch lat i zgodził się na obietnicę, że w poniedziałek poinformuje drużynę o treningu, który podpisze nowa umowa ”, Podaj źródło.

Umowa Michoacan wygasa 31 grudnia i z 32 lata Być może będzie to ostatni w jego karierze.

ten ’’kurczak’ Przybył do Fundacji Cat w 2008 Z Tankowce w Salamance Treningi w spółkach zależnych klubu rozpoczął do debiutu w 2011 roku, m.in atlas 17 września tego roku.

w tygrysyi przyjaciele Obok Hugo Ayala Aktualny gracz z największą liczbą mistrzostw, zdobywając Piąta ligai (a) Concachampionsi Puchar MX, Trzech bohaterów bohaterów oraz Puchar Mistrzów.

Jak w każdej negocjacjiDopóki nie ma podpisu, wszystko może się zmienić, ale faktem jest, że Jezus Dueñas Manzo dała mu zgoda Do Dwuletnie odnowienie Głowa kotów obiecała, Mauricio Colebro Podpisano to Poniedziałek 20 grudnia.

READ  Luis Orozco, brat Chulety Orozco, tworzy historię z Cruz Azul