22 kwietnia, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

„Jesteś obrzydliwą osobą”;  CNN przeprowadza wywiad z Trumpem… ale coś idzie nie tak

„Jesteś obrzydliwą osobą”; CNN przeprowadza wywiad z Trumpem… ale coś idzie nie tak

CNN przeprowadziło dziś wywiad z byłym prezydentem Donalda Trumpa, który nie dał ani krzty zapewnień o swoim zwycięstwie w wyborach w 2020 roku, upierał się, że „nie znał” pisarza, który właśnie wygrał proces o napaść na tle seksualnym i zniesławienie; Powiedział, że ułaskawi „większość” aresztowanych za napaść na Kapitol i doprowadzi ostatnie szlify, nazywając prowadzącą wywiad, Caitlan Collins, „nieprzyjemną osobą”.

To pierwszy wywiad Trumpa w CNN od 2016 roku i oczekiwania były wysokie. To była sesja w stylu ratusza, z publicznością. Ale w końcu analitycy zapytali dyrektora naczelnego sieci informacyjnej, Chrisa Leacha, o potrzebę stworzenia forum dla byłego szefa, który twierdził, że doszło do oszustwa, mimo że zostało to udowodnione — a Collins powtarzał to wielokrotnie — że nie było czegoś takiego i że nie było czegoś takiego zagubiony f Joe Bidena wygrał.

Collins zapytał go, czy w przypadku gdyby ponownie był republikańskim kandydatem na prezydenta Zjednoczone państwo W 2024 roku zaakceptuje wyniki, jakiekolwiek by one nie były. „Jeśli uznam, że to uczciwy wybór, tak zrobię” – odpowiedział Trump.

Przeczytaj także Kim jest Jean Carroll, kobieta, która wygrała proces o napaść na tle seksualnym i zniesławienie przeciwko Trumpowi?

Kierowca naciskał go w różnych momentach, ale najbardziej napięta była sprawa tajnych dokumentów, które Trump zabrał od Trumpa biały Dom pod koniec jego kadencji. Miliarder zaprzeczył, jakoby popełnił wykroczenie, choć przypomniano mu, że jest to zabronione przez prawo.

„Jesteś obrzydliwą osobą, powiem ci”, co wywołało aplauz publiczności.

Trump naciskał na Republikanów, aby trzymali się pułapu zadłużenia, nawet jeśli oznacza to niewypłacalność. Zapytany o skutki niewypłacalności, powiedział tylko: „Nasz kraj umiera. Nasz kraj jest niszczony przez idiotów”.

Wywiad zaczął się mocno, od aktualnego tematu: przyznania się Trumpa do winy w pozwie E. Jean Carroll o napaść na tle seksualnym i późniejsze zniesławienie jej, zaprzeczając, że to się kiedykolwiek wydarzyło.

READ  Rozpoczyna się nowa era sieci społecznościowej, która będzie teraz siostrą Tesli i SpaceX

„Nie wiedział o tym”, upierał się, kwestionował jego moralność i argumentował, że nie będzie wielu wyborców, którzy pomyśleliby, że jego przekonanie uniemożliwiłoby mu kandydowanie na urząd prezydenta. „Ta sprawa jest sfabrykowana i umotywowana politycznie” – powiedział Trump.

Przeczytaj także Trump mówi, że werdykt jest „hańbą” po skazaniu go za napaść seksualną na Jean Carroll

Nie odwołał też ani nie przeprosił za uwagi, które wygłosił w swojej kampanii w 2016 roku, kiedy powiedział, że każda celebrytka może „chwycić” kobiety za genitalia.

Trump powiedział: „Powiedziałem, że kobiety odpuszczają, nie powiedziałem, że utkniesz… Powiedziałem, że kobiety odpuszczają – wiesz, nie użyłeś tego słowa – ale jeśli spojrzysz, kobiety cię opuszczą”. „Teraz, powiedzieli, czy zamierzasz to cofnąć? Powiedziałem, spójrz, tak było przez milion lat. Chcę być szczery, tak właśnie było. Chcesz, żebym to cofnął. nie cofać tego, bo okazuje się, że ma rację” – dodał Trump.

Trump bronił Adres 42który zatwierdził jego użycie w wyniku pandemii Covid-19 i ostrzegł, że wraz z zakończeniem tego środka „będziemy teraz mieli miliony ludzi wjeżdżających do naszego kraju na poziomie, jakiego nikt wcześniej nie widział”.

Przeczytaj także Dlaczego ława przysięgłych uznała Trumpa za winnego napaści na tle seksualnym, a nie gwałtu?

Powiedział też, że ułaskawi większość oskarżonych o atak na Kapitol i odmówił przeprosin swojemu wiceprezydentowi Mike’owi Pence’owi, z którym starł się, ponieważ odmówił unieważnienia wyniku wyborów i uniemożliwienia Kongresowi poświadczenia zwycięstwa Bidena.

Wywiad zakończył się owacją na stojąco ze strony publiczności dla Trumpa i wskazał, jakim kandydatem będzie do 2024 roku.

Były kandydat na prezydenta Demokratów, Andrew Yang, nazwał wywiad „wygraną” Trumpa i zakwestionował decyzję o przeprowadzeniu z nim wywiadu.

Krótko po wywiadzie Biden napisał na Twitterze: „To proste, chłopaki. Chcecie jeszcze takich czterech lat? Jeśli nie, kontynuujcie naszą kampanię”.

READ  Papież: Duch Święty sprawia, że ​​reagujemy na negatywne emocje

Kraj Oprócz sprawy Carrolla, jakie inne oskarżenia stoją przed Donaldem Trumpem?

Zapisz się tutaj, aby otrzymywać nasze biuletyny z codziennymi wiadomościami, opiniami i wieloma innymi opcjami bezpośrednio na swój adres e-mail.

asf/rcr