19 maja, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

„Jest na poziomie fizycznych trenerów Marsylii”

Po skierowanych przeciwko niej oskarżeniach Jaber BecerraI trener fizyczny tygrysy Ze względu na ciągłe kontuzje zawodników, Andre-Pierre Gignac Bronił asystenta, podkreślając, że jest na tym samym poziomie, co trenerzy, których mieli w Marcela.

„Nie jestem kłamcą, wyjaśnię sprawę. Od początku sezonu przygotowawczego praca jest niesamowita, uwielbiam sposób, w jaki to działa. Moja kontuzja była poważną kontuzją piłki. Wszyscy komentują, ale na na wysokim poziomie, ponieważ mieli trenerów fizycznych w Marsylii”, Gignac powiedział na swojej pierwszej konferencji prasowej od czasu przyjazdu do Tigres: „Naprawdę lubię pracować”.

Francuski napastnik potwierdził również, że nie ma z nim złych relacji Miguel Herrera Zgodnie z oczekiwaniami wyjaśnił, że jego relacje z nim są dobre wesz.

„W każdym klubie są turnieje, klub zdecydował, że turniej Toca się skończył, a ja bardzo dobrze się zgadzam. Wybrał mnie, abym dostał się do Tigres i lubię dużo komunikować się z Miguelem, mówi rzeczy z wyprzedzeniem i lubię to bardzo, mamy bardzo dobre relacje. Nie wiem, dlaczego wymyślają różne rzeczy „Nie miałem problemów z Miguelem i to się jeszcze nie wydarzyło”, skomentował, „To tylko kłamstwo”.

Gignac ma nadzieję wrócić na boisko na mecz z Lyonem, więc pracuje nad tym, aby być gotowym na mecz.

O to właśnie chodzi, postawiłem wyzwanie, aby dostać się na mecz z Lyonem. Pracujemy nad rozdzieleniem kontuzjowanych graczy, jeszcze nie z grupą. Czuję się dobrze, trochę zirytowany, ale to normalne. Miejmy nadzieję, że w przyszłym tygodniu ja może trenować z kolegami z drużyny.” „, zaznaczył.

Możesz być także zainteresowany: Miguel Herrera o kontuzji Carlosa Gonzaleza: „To nic innego jak ból w pachwinie”

READ  Odnowione trio „Tata” Martino, które obejmuje sześć różnych narodowości