19 października, 2021

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Jest meksykańską aktorką, która pojawiła się w The Squid Game

Nowa Seria z NetflixI gra w kalmary Stała się bardzo popularna w sieciach społecznościowych i w praktyce jest najpopularniejszą serią w sieciach społecznościowych.

Dziś opowiemy wam o Carli Fernandzie Avili, jedynej meksykańskiej aktorce, która pojawiła się w słynnym koreańskim serialu, który można było przeoczyć podczas oglądania serialu.

liga gra w kalmary Stał się najczęściej oglądanym serialem na świecie w ramach platformy streamingowej, a tym samym stał się globalnym hitem i popularnym fenomenem.

Tylko dlatego, że jest to koreański serial, większość aktorów jest pochodzenia azjatyckiego i należą do nielicznych statystów, którzy nie są meksykańską aktorką.

Nazywa się Carla Fernanda Avila i jest aktorką pochodzącą z Guadalajary, która od 2017 roku zamieszkała w Seulu w Korei Południowej, gdzie występowała w kilku programach telewizyjnych i kinowych. To dlatego udało mu się osiągnąć krótki występ w Seria moda.

(Zdjęcie: @carlafer_avila/Instagram)

Początkowo Carla Fernanda Avila nie chciała zdradzać wielu szczegółów dotyczących swojego udziału w Gra kałamarnicaMiała krótki okres debiutu, a dodatkowo pojawiły się problemy z agencją, która ją zatrudniła.

Carla Fernanda Avila, jedyna Meksykanka w gra w kalmary, pojawia się w Seria Jak żywy posąg zakryty Malowania ciała, wzorowany na żywej rzeźbie „ludzkiego jaguara”, w scenie, w której obecni są wszyscy członkowie VIP.

Jeśli pamiętasz tę scenę, Carlę można przez chwilę zobaczyć za VIP-ami.

gra w kalmary

(Zdjęcie: @carlafer_avila/Instagram)

Meksykanka powiedziała, że ​​gdy była pokryta tygrysią farbą, musiała stać nieruchomo przez kilka godzin, a farba łatwo odpadała, więc musiała być dotykana kilka razy.

Meksykańska aktorka kałamarnica

Zdjęcie: Carla Fernanda Avila / Sieci społecznościowe

Ale nie było tak źle, tak opisał swoje krótkie przejście przez łańcuch w Twoje oficjalne konto i Instagram:

„To było wspaniałe doświadczenie i rozważyłbym zrobienie tego jeszcze raz. Na planie, na którym spotkałem kilku moich znajomych, zawsze dobrze jest pracować i dogadać się z ludźmi, których znasz. Dzięki tej sesji poznałem również Ha-Jun Wi (Policjant serii). Zanim wszyscy mnie zapytają: Tak! On jest naprawdę przystojny w prawdziwym życiu.”

Aby wziąć udział w koreańskich filmach i serialach, schudła ponad 10 kilogramów i musiała uczyć się języka koreańskiego przez 9 miesięcy, aby uzyskać więcej możliwości pracy.

READ  Umiera zapaśniczka Daphne Unger. Ujawniają szczegóły śmierci

Oprócz tej serii Carla brała udział w koreańskiej serii piękno w środku (2018), rekord młodości (2020) i koreański film miotły kosmiczne (2021).