27 stycznia, 2022

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Jeśli zwracasz uwagę na Galaxy Watch, ponieważ Samsung w końcu zamknął Tizen App Store

Wreszcie, teraz również bez nowego Galaxy Watch z Tizen na górze, Samsung poddaje się i zamyka kurtynę na mobilny system operacyjny Tizen.

era sekret z dźwiękami Kto po prostu potrzebował potwierdzenia, zwłaszcza po zobaczeniu jak Poślubił Google i Samsung Poprzednie I/O 2021 dla Przedstawiamy Galaxy Watch4 z WearOS, więc ogłoszenie zostało zamieszczone w dniu Tizenhelp Z pewnością nie zaskoczyłoby to prawie nikogo.

To jest oficjalne Samsung poddaje się i zatrzymuje Tizen na smartfony Po wielu próbach ostatnia była w 2017 roku z nieoczekiwanym Samsungiem Z4, więc Urządzenia Galaxy nie zostaną dostarczone po wstępnej instalacji Tizen Sam w sobie, a także brak wsparcia lub nowych aplikacji dla tych już dostępnych.

Tizen zdobył już punkty na smartfonach Samsunga.

W rzeczywistości, co potwierdzają właściciele GSMArena, gigant Samsung zamknął Tizen App Store 31 grudnia 2021 r. Kurtyna zasunęła się na zawsze na jej mobilnym systemie operacyjnym, który już potem umierał Dostępność wstępnie pobranych aplikacji Z tego samego sklepu z aplikacjami.

Więc najpierw zbliżało się do nowych użytkowników, a teraz Ostateczne zamknięcie potwierdzonePonieważ jesteśmy około 5 lat bez nowych smartfonów z Tizenem i to Galaxy Watch powraca na WearOS Również po kilku latach z autorskim systemem operacyjnym.

Minęło kilka miesięcy od śmierci Tizen, ale 31 grudnia 2021 r. potwierdzono ostateczne zamknięcie sklepu z aplikacjami i zasunęła się kurtyna na urządzeniach mobilnych Samsunga.

Samsung rezygnuje z Tizen, a co się stanie z Galaxy Watch i jego aktualizacjami, nie spodoba ci się

Jeśli masz urządzenie z Tizen, zobaczysz, że po wejściu do App Store nasze poprzednie pliki do pobrania nie są wyświetlane, ale Tylko komunikat o błędzie wskazujący, że usługa nie jest już dostępna W każdym przypadku.

Zakłada się, że Koniec drogi dla smartfonów Samsung Z1, Z2, Z3, Z4, jak i dla wszystkich Inteligentne zegarki Samsung Tizen z niego korzysta, choć na szczęście w swoim stanie, ze względu na jego akcesoryjny charakter, tak Nadal może być używany przez Galaxy Wearable Połączony ze smartfonem z Androidem.

READ  Zdjęcia Google: Jak zapisać otrzymany obraz JPG w Gmailu | ZABAWA SPORTOWA

Czas zrobić miejsce na przyszłość, a jak dotąd dzieje się tak tylko w przypadku Androida, iOS lub HarmonyOS!

Jaki telefon Samsung kupić? Przewodnik zakupów dla najlepszych modeli 2021

Powiązane tematy: Aplikacjei Samsung

Disney +. logo

Zasubskrybuj Disney+ za jedyne 8,99 €! subskrybować

Disney +. logo

3 bezpłatne miesiące Amazon Audible przynieś je tutaj