28 maja, 2022

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Jeśli masz smartfon Xiaomi, nie aktualizuj do MIUI 13

Minęło sporo czasu, odkąd aktualizacje Xiaomi nie sprawiały użytkownikom poważnych problemów. Jednak w zeszłym tygodniu użytkownicy dwóch modeli Redmi i POCO Miał poważne awarie po aktualizacji do MIUI 13.

Według informacji podanych przez wielu użytkowników na forum marki, niektórzy użytkownicy Narzekają na awarie systemu, a nawet brak możliwości interakcji z telefonami.

To prawda, że Strategia Xiaomi polegająca na skoncentrowaniu się na oferowaniu bardziej stabilnych wersji się opłacazwłaszcza w porównaniu z liczbą błędów zgłoszonych podczas wdrażania MIUI 12. Mimo to najnowsza wersja MIUI przyciąga uwagę niektórych użytkowników.

Modele, których dotyczy konkretny problem Ona Telefon Redmi Note 10 5G i Telefon POCO M3 Pro 5G. Po otrzymaniu ostatniego Aktualizacja V13.0.1.0.SKSMIXM Oparte na Androidzie 12 mają poważne problemy.

ten Ogólny problem, który zgłaszają, koncentruje się na ich własnym zarządzie Albo na poziomie wyświetlania treści na ekranach, albo bezpośrednio, gdy panel nie jest włączony, co uniemożliwia korzystanie z urządzenia.

Rozwiązaniem, które obecnie oferują od społeczności Xiaomi, jest powrót do poprzedniej wersji opartej na MIUI 12.5 i Androidzie 11. Dlatego, jeśli jeszcze nie zaktualizowałeś, zalecamy, abyś tego nie robił, dopóki firma nie rozwiąże tego poważnego problemu materiał. Usterka oprogramowania.

>> Bądź na bieżąco z ofertami i nowościami na naszym kanale Telegram <


Bądź na bieżąco ze wszystkimi nowościami i ofertami Twojej ulubionej marki na Nasz kanał telegramowy. Jeśli myślisz o nabyciu nowego markowego produktu i masz wątpliwości, możesz zajrzeć na naszą stronę grupa na Telegramie także Facebook Z ciągle rosnącą społecznością.

I oczywiście możesz nas znaleźć w pozostałej części RRSS: FacebookI Instagram także Świergot.
Czy jesteś fanem fotografii? Podziel się z nami swoimi najlepszymi ujęciami na naszej stronie grupa fotograficzna.