24 marca, 2023

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Jeśli chcesz poprawić sobie humor, spróbuj zjeść pomarańczę pod prysznicem

Kogoś, kto w 2015 roku był sfrustrowany i pozbawiony chęci do czegokolwiek. Chciałem być w porządku, być taki sam jak zawsze. Ale nie mogę. próbowałem przywrócić nastrój Na wszystkie znane sposoby, które istniały i istnieją. Nic nie działa. Pomyślał więc, że może powinien wykazać się kreatywnością i znaleźć jakieś Alternatywna metoda. I z odrobiną natchnienia, żarówka nadal świeciła.

Powiedział: „A jeśli wezmę prysznic, jedząc pomarańczę?” Po wypróbowaniu tej kombinacji zdał sobie sprawę, że jest już w lepszym nastroju. W obliczu tego odkrycia zdecydował się wziąć udział w forach i jest to obecnie jeden z najczęściej podążanych kierunków w opiece nad zdrowiem psychicznym.

Zapach pomarańczy działa relaksująco

Nowi obserwujący potwierdzają, że czują się lepiej, kiedy to robią Cytrusowy prysznic. Powód nie ma nic wspólnego z konkretnym faktem jedzenia pomarańczy w łazience, ale z Mieszanka gorącej wody, pary i zapachu pomarańczy. Dlatego nie trzeba jeść pomarańczy – co jest tylko aktem wirusowym – wystarczy zostawić skórkę pomarańczową w łazience.

Pozornie Gorąca para wodna wzmacnia cytrusowy zapachWięc jeśli weźmiesz głęboki oddech, możesz poprawić swój nastrój i zmniejszyć stres i niepokój. Zasadniczo jest to plik Domowa sesja aromaterapii Z efektem zbliżonym do nakładania żelu o relaksującym zapachu.

I każdy, kto chce uzyskać niesamowite wrażenia z jedzenia pomarańczy w wannie, może to zrobić, ponieważ ci, którzy jej spróbowali, powiedzieli, że ma to też dobre strony. Tak twierdzą np Sekcje są bardziej atrakcyjne i zapewniają intrygujący kontrast Między gorącą wodą a orzeźwiającym smakiem. Z drugiej strony, mówią, że owoc jest trudny do obrania, ponieważ jest wilgotny, więc dla niektórych osób może to być ćwiczenie relaksacyjne – dla innych może być bardziej nerwowe –. Pewne jest to, że mycie się po zjedzeniu pomarańczy nie będzie zbyteczne.

READ  Przesuń zapałkę, aby poprawić błędne równanie w rekordowym czasie | Meksyk

Do czego służy aromaterapia?

the Aromaterapia Jest to praktyka, która istnieje od wieków i słusznie. Ta metoda relaksacji ma wiele zalet i jest potężnym narzędziem do poprawy zdrowia fizycznego i emocjonalnego.

Wchodząc do pomieszczenia wypełnionego zapachem olejków eterycznych – w tym przypadku do pachnącej pomarańczą łazienki – ma się wrażenie przeniesienia do innego wymiaru. Powietrze jest pełne naturalnych zapachów i możesz to poczuć Stres i napięcie dnia zaczynają zanikać.

Oprócz zapachów cytrusowych można stosować olejki eteryczne z lawendy, rumianku lub mięty pieprzowej. Niektóre z nich nie tylko odprężają, poprawiają nastrój i oczyszczają umysł, ale także potrafią Uspokajają zmęczone mięśnie, zmniejszają ból i stany zapalne oraz promują spokojny sen.


Przeczytaj także

Hektor Faris


Przeczytaj także

Hektor Faris


Przeczytaj także

Hektor Faris