28 maja, 2022

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Jednostka Medycyny Rodzinnej nr 29 IMSS w Acapulco została certyfikowana przez Radę Zdrowia Publicznego

Dr Celida Duque Molina, dyrektor ds. świadczeń medycznych w Instytucie i dr Efraín Arizmendi Uribe, kierownik działu Medicare, przedstawili lekarzom Josefinę Estradę Martinez, szefową Zdecentralizowanego Urzędu Administracyjnego IMSS (OOAD) IMSS w Guerrero, oraz Minerwę Jaticę Medina, dyrektor UMF nr 29 z UMAA, raport opinii Medicare Institutions Certification Committee of the Public Health Council.

Podczas spotkania w centralnych urzędach Ubezpieczeń Społecznych podkreślono pracę zespołową, wysiłek i poświęcenie pracowników jednostki, co jest najważniejszym kapitałem Instytutu, co wpisuje się w dążenie do poprawy jakości opieki i bezpieczeństwa świadczonych usług.

Dr Josefina Estrada Martinez zauważyła, że ​​FMU nr 29 z UMAA otrzymała od Rady Zdrowia Publicznego swoją poświadczoną opinię ważną przez trzy lata, od grudnia 2021 do grudnia 2024, w której oceniono 15 wskaźników.

Wskazał, że standardami są: międzynarodowe cele dotyczące bezpieczeństwa pacjentów, zarządzania i stosowania leków, zapobiegania i kontroli zakażeń, zarządzania i bezpieczeństwa placówek, umiejętności i szkolenia personelu, poprawy jakości i bezpieczeństwa pacjentów, dostępu i ciągłości, opieki, pacjenta i rodziny prawa, ocena pacjenta, pomocnicze usługi diagnostyczne i opieka nad pacjentami, anestezjologia i opieka chirurgiczna, edukacja pacjenta i rodziny, zarządzanie komunikacją i informacją, zarządzanie, przywództwo i zarządzanie.

Szef przedstawicielstwa IMSS w Guerrero potwierdził, że jednostka ta uzyskała średnią ocenę 9,81 dzięki wysiłkowi i pracy personelu medycznego, kierowanego przez dyrektor Minerva Gatica, prowadzonego przez cały rok w celu poprawy jakości opieki. , ciągłość i bezpieczeństwo pacjentów.

„Zobowiązaniem Ubezpieczeń Społecznych jest zapewnienie wysokiej jakości opieki, ciepła, a przede wszystkim bezpieczeństwa; posiadanie jednostek certyfikowanych przez zarząd jest tym, co zapewnia nam osiągnięcie tego celu.

Certyfikat UMF nr 29 z UMAA Social Security, ważny od 15 grudnia 2021 do 15 grudnia 2024 i dodany do UMF nr 26 „Lic. Carlos Gálvez Betancourt ”, który przeszedł rehabilitację w 2019 roku oraz UMF nr 9, który został certyfikowany w 2021 roku.

READ  Odkrywają dużą egzoplanetę pięć razy większą niż Jowisz, gdzie lata trwają 16 godzin

Śledź nas na YouTube!