24 stycznia, 2022

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Jedenaście potwierdziło, że Santiago Solari zasadzi po raz pierwszy

Czas zastosować wszystko, co zostało opracowane przed sezonem. W najbliższy piątek, 7 stycznia od 21:00 na CDMX, Amerykańskie Orły Zagrają dla niego swój pierwszy mecz Mistrzostwa Grita Mexico C22 Liga MX przeciwko niemu Klub Puebla w Stadion Cuauhtemoc, który z nich? Santiago Solari Ma już zaplanowaną formację.

+ Wszystkie ruchy, które nastąpią pod koniec 2022 r. +

W tym momencie historie piec do piłki nożnej z udziałem zarządu niebieski krem z Alejandro Zendegas i Brian Ocampo, odpowiednio. Nexxista nadal prowadzi rozmowy z zarządem Nedo, a urugwajski napastnik został już wykluczony z możliwości awansu.

Dlatego argentyński trener musiał dla niego zbudować skład Klub Ameryka vs. Klub Puebla na pierwszy dzień Mistrzostwa Liga MX 2022 Clausura, wraz z narzędziami, z których korzystał, opuścił go aplikacje o pracę używane od 26 grudnia i niedawna epidemia Covid-19.

Jedenastka będzie zatem: w bramce Guillermo Ochoa; jako prawica Jorge Sanchez, środek Sebastian Caceres i Jordan SilvaI dokończyć tył po lewej stronie Louis Fuentes. w pomocy Allvaro Fidalgoi Jezus Lopez s Pedro Aquino Salvador Reyes w ekstremum Roger Martinez i napiwek Henry Martin.

Gdzie widzisz Amerykę kontra Jedna historia Puebla Grita México C22 Liga MX?

ten Ameryka Z Santiago Solari Daje swój pierwszy występ w Mistrzostwa Grita Mexico C22 Liga MX W konfrontacji Puebla Z Nicolas Larcamon. Spotkanie odbędzie się w piątek 7 stycznia od godziny 21:00. CDMX w Stadion Cuauhtemoc. Można go oglądać na żywo i bezpośrednio w telewizji Azteca, a wszystkie szczegóły zapowiedzi, w trakcie i po publikacji, jak zwykle znajdzie się w guilas Monumental.

READ  Dzisiejsze mecze: Paris Saint-Germain vs Lipsk: podsumowanie, wynik i gole