29 maja, 2023

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Jeden ze słynnych wyrzutków Genshin Impact – Kudasai – może wkrótce zostać aresztowany

Po latach przecieków (tzw przecieki) Z Efekt Genshina Były tajemnicą poliszynela w Internecie, HoYoVerse Podejmie zdecydowane kroki prawne przeciwko Obachaodpada (tzw odpadli) najbardziej znany w grze. potok Wspomniałeś o tym Sąd nakazał Discord przekazanie danych osobowych UbachyPonieważ jest to jedna z największych platform udostępniania przecieków szerokiemu gronu odbiorców.

technicznie, Serwer Discord dla subreddita Ubatcha i Genshin Impact otrzymuje powiadomienia o usunięciu DMCA od lipca 2022 r.. Jednak przecieki nadal krążyły w Internecie. Informacje o wyglądzieTartaglia, XI z Fatoi„tak”Yuemiya, Władca PłomieniW wersji 3.2 wydarzenie fotograficzne pojawiło się na Twitterze we wrześniu 2022 r., ale wersja 3.2 Efekt Genshina Został wydany dopiero w listopadzie 2022 roku, ponad dwa miesiące po przeciekach.

List „wędrowiecZostanie wydany w grudniu 2022 roku jako część wersji 3.3. Jednak informacje o jego zestawie, animacji i materiałach na pokład zaczęły pojawiać się na początku listopada 2022 roku.

Pod koniec listopada 2022 r. Konosferaktóra jest spółką dominującą HoYoVersezwrócił się do sądu o wydanie wezwania sądowego do Discord. Discord musi udostępniać informacje, które mogą posłużyć do identyfikacji Ubatcha, takie jak adres, imię i nazwisko lub numer telefonu. 29 listopada 2022 r. o godz. Konosfera Poprosił także Discord o usunięcie wszystkich treści chronionych prawem autorskim. Przedstawienie konkretnych dowodów w cenie Minnie Silly: Łośktóry pojawił się jako wyciek z lipca 2022 roku.

Nie wiadomo, czy wysiłki HoYoVerse będą miały trwały wpływ na społeczność Genshin Impact. Fani szukają przecieków z różnych powodów. Mogą chcieć wiedzieć z wyprzedzeniem, kogo oszczędzają na materiały lub zbierać z wyprzedzeniem. za pomocą HoYoVerseMożesz nie chcieć, aby fani pokładali nadzieje w treściach, które wciąż są w fazie rozwoju. „Kamisato Ayaka, Mroźna CzaplaNa przykład jest to postać, która zmieniła się między testami beta a produktem końcowym. Przecieki naruszają również umowy prawne, których podpisania Cognosfera wymaga od osób prowadzących z nią interesy. Badanie nowe wydania.

READ  Nadal świetny zakup za jedyne 260 €

Opis efektu Genshin

Witamy w Teyvat, fantastycznym kontynencie, na którym niezliczone stworzenia rozwijają się w harmonii. Ten świat, rządzony przez siedmiu archontów, jest miejscem, w którym spotyka się siedem żywiołów… dwoje bliźniaków przybyłych z innego świata. Pojawia się przed wami bóg, rozdziela was i sprawia, że ​​zapadacie w głęboki sen. Kiedy się budzisz, świat nie jest już taki, jakim go znałeś… I tak zaczyna się twoja podróż w Teyvat w poszukiwaniu odpowiedzi od Siedmiu, Bogów Żywiołów. Zbadaj każdy zakątek tego wspaniałego świata, dołącz do ogromnej obsady postaci i odkryj wiele ukrytych tajemnic…

Wspinaj się po górach, przekraczaj rzeki, zjeżdżaj wysoko i nisko i podziwiaj wspaniałe krajobrazy. Niezależnie od tego, czy zauważysz wędrujące Seelie, czy tajemnicze urządzenie, zawsze coś na ciebie czeka. Czy będzie to miła niespodzianka czy nieoczekiwany wypadek? Opanuj żywioły Anemo, Electro, Hydro, Pyro, Cryo, Dendro i Geo, aby wywołać różne reakcje żywiołów. Wizjonerzy kontrolują żywioły na swoją korzyść, aby zyskać przewagę w bitwie. Czy odparujesz swoich wrogów, łącząc Hydro i Pyro, naładujesz ich energią elektryczną lub zamrozisz ich Cryo? Ciesz się wspaniałymi krajobrazami, płynnymi animacjami w czasie rzeczywistym i skrupulatnie szczegółowymi ruchami postaci w całkowicie wciągającym doświadczeniu wizualnym. Oświetlenie i pogoda zmieniają się w czasie, ożywiając każdy szczegół tego świata.

Linia: silikon

Prawa autorskie © COGNOSPHERE. Wszelkie prawa zastrzeżone.