1 października, 2022

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Javier Alarcon wskazuje na władców złodziei przeciwko Cruz Azul

Meksyk /

jeden z Najsłynniejszy fan Cruz Azul W mediach oburzenie z powodu niedzielnej porażki sędziowskiej w meczu z Tolucą nie mogło zostać utrzymane i wybuchło na portalach społecznościowych. Rozmawiamy o Javier Alarconkto naliczył? „Kradzież stulecia” Co wydarzyło się na stadionie Azteca.

Kontrowersje pojawiły się w dogrywce, kiedy przez wycięcie wysokiego środka, Sebastian Jurado w pośpiechu wspiął się na Oscara Ortegagracz Czerwonych Diabłów, który wyszedł z kontaktu.

Chociaż gra była całkowicie przypadkowa, bo miejscowy bramkarz prawidłowo wybił piłkę w powietrzu i wykonał naturalny ruch, aby podeprzeć stopę, Sędzia Fernando Hernandez zarządził rzut karny na maszynę i czerwoną kartkę dla Jurado..

To utorowało drogę do rzutu karnego zamienionego przez Camilo Sanvizo w 98. minucie na Zwycięstwo Choriceros jako gości Który rozgniewał Javier AlarconKto w sieciach społecznościowych Rzucił wszystko przed meksykański arbitraż, zarzucając, że to „kradzież stulecia”, oraz Nigo Ristra, Sekretarz Generalny Meksykańskiej Federacji Piłki Nożnej.

Martinoli, Ramos Rizzo i inni krytykują technologię VAR

Zarzuty Alarcon zostały powtórzone w sieciach społecznościowych przez inne odpowiednie kontakty, jak w Christian Martinoli, który oskarżył, że „technologia wideo zabija grę”. Ogólnie o piłce nożnej, ponieważ zdrowy rozsądek wydaje się coraz mniej rządzić, a decyzje są łatwe do podjęcia przez powtarzanie.

Były sędzia Pucharu Świata Felipe Ramos Rizzo był równie trudny z środkowym obrońcą Fernando Hernandezz sędziami wideo i panelem sędziowskim, takim jak dziennikarz David Medrano, który stwierdził, że VAR był „gorszy z Armando Archondia” Kilka tygodni później objął maksymalną pozycję arbitrażową, podobnie jak przy Arturo Prezio.

Gerardo Velasquez de Leon opisał chrzescijan jako „bezradnych” Za niezrozumienie gry i uzgodnienie z Martinoli szkód, jakie ta technologia wyrządziła sportowi.