2 grudnia, 2022

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Jason David Frank i ofiary klątwy Power Rangers

Śmierć Jasona Davida Franka po raz kolejny potwierdza, że ​​serial „Power Rangers” jest przeklęty. Zobacz wielu aktorów, którzy zginęli tragicznie

Śmierć Jasona Davida FrankaTommy W Power Rangersi s Power Rangers: FilmWyjechaliśmy z pustką w sercu. Och, był też srebrnym niedźwiedziem w Między nami, misiami. Ilu nie walczyło ze swoimi kolegami z drużyny, ponieważ byli zielonymi lub białymi strażnikami? Absolutnie wszyscy. Niewielu chciało być Jasonem (Austin St. John), Billym (David Yost) czy Zackiem (Walter Joner); Dziewczyny zawsze wybierały Kimberly (Amy Jo Jones). Piękne pokolenie niestety zaczęło przeklinać te postacie.

Wszystko zaczęło się od śmierci naszego szanownego właściciela Tygrysa z szablozębnymi kłami, a następnie sporadycznych kontrowersji po tym, jak Yost został uznany za winnego homofobii w produkcji tego serialu dostępnego na Netflix. po, po, Wokół serialu było wiele mrocznych epizodów, które będziemy teraz pamiętać o śmierci Tommy’egoByły wróg Jean-Claude’a Van Damme’a. Nie zapomnij, że możesz oglądać Power Rangers: The Movie na Gwiazda Plusa.

Thuy Trang

Specjalny

Wietnamska aktorka Thuy Trang ożywiła Triny the Yellow Ranger w Power Rangers podczas pierwszej generacji. Zmarł w wieku 27 lat po wypadku samochodowym.

Bua Magasiva / Czerwony wiatr

Specjalny

w Power Rangers: Burza NinjaPua Magasiva była Czerwonym Wiatrem, Aktor, który rzekomo popełnił samobójstwo Po przyznaniu się do brutalnego zachowania naraził swoją rodzinę na niebezpieczeństwo. Został znaleziony martwy w 2019 roku w hotelu.

Klątwa Power Rangersów

Specjalny

Eric Frank, brat Jasona Davida Franka, był częścią Power Rangers ZEO Za kulisami iw odcinkach seriali jako aktor. Zmarł w 2001 roku w wieku 29 lat z powodu choroby, której Jason nigdy nie ujawnił.. Jason David pojawił się także w Power Rangers: The Movie, reż Gwiazda Plusa.

Klątwa Power Rangersów

Specjalny

Robert Manahan był głosem Zordona w pierwszej generacji, w tym Power Rangers: The Movie, który Gwiazda Plusas Zmarł w 2000 roku, w wieku 43 lat, na tętniaka serca.

Klątwa Power Rangersów

Specjalny

Jason David Frank zmarł 20 listopada w wyniku rzekomego samobójstwa. Bez obawy, że się mylę, jego najlepszy post był w Power Rangers: The Movie, autorstwa Gwiazda Plusadzierżąc wielki miecz Sabaha i ratując resztę jego przyjaciół.

Klątwa Power Rangersów

Specjalny

Skylar DeLeon była dodatkiem do oryginalnej serii Power Rangersiz Erniem, właścicielem fontanny sodowej Angel Groove, i zabijają parę na swoim jachcie. Przebywa w więzieniu, czekając na dzień swojej śmierci, gdyż został skazany na śmierć. Nie zapominaj, że trwają prace nad Power Rangers: The Movie Gwiazda Plusa.

Ricardo Medina Jr. / Czerwony Ranger

Specjalny

Ricardo Medina Jr., który jest także aktorem w CSI: Miami i Badania i rozwójCzerwony Ranger był w środku Dzika siła Power Rangers s samuraji Spędził sześć lat w więzieniu za dźgnięcie współlokatora stalowym mieczem Conan Barbarzyńca, film, który przyniósł sławę Arnoldowi Schwarzeneggerowi. Wydany w 2020 roku.

Richarda Jenella / Erniego

Specjalny

Ernie był Erniem, barmanem w ulubionej fontannie z napojami gazowanymi Power Rangers w ich rodzinnym mieście Angel Grove. Możesz to zobaczyć w Power Rangers: The Movie, od Gwiazda Plusa. Zmarł w 2008 roku na atak serca.