15 sierpnia, 2022

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Jashin-chan Dropkick był bardziej popularny na YouTube niż wszyscy VTuberzy – Kudasai

Platforma gra planszowa Ich wykazy zostały zaktualizowane, ujawniając, że oficjalny kanał franczyzy na YouTube Jashin Chan Dropkick (Dropkick na Demonic!) odnotowała najwyższy wzrost pod względem liczby wyświetleń w lipcu 2022 r., przekraczając w tym okresie 28,28 mln skumulowanych wyświetleń, oprócz ponad 650 tys. skumulowanych polubień.

z jakiegoś powodu, gra planszowa Umieszcza ten kanał w kategorii „VTuber”, chociaż kanał nie oferuje transmisji na żywo i publikuje tylko klipy z odcinków sezonu 3, które są nadawane na żywo po ich wyemitowaniu w Japonii. Pomaga nam to jednak zauważyć, że wyprzedził rozwój takich VTuberów Hiakumantynbara Salome Z Njisanjiktóry zebrał ponad 16,31 mln wyświetleń; Kubo Kanero Z Hololive ID produkcji, który zgromadził ponad 12,70 mln wyświetleń; s Używane Pecura Z Produkcja pustego życiaktóry ma ponad 12,75 mln wyświetleń (ale mniej polubień niż Kanaeru).

W rzeczywistości, jeśli dokładniej przyjrzymy się kanałowi, znajdziemy kilka filmów, w których znajdują się postacie Jashin ChanA Jurin Hanazono s pikora Byli mistrzami w swoich projektach, które są uważane za „VTuber”. Na przykład w poniższym filmie z marca 2019 roku aktorka głosowa Pekory wykonała sesję gry wideo Resident Evil 2 Remake.

Podsumowanie Jashin Chan Dropkick

Demon Jashin-chan został wezwany na Ziemię przez Yurine Hanazono, dziewczynę z darem astrologii. Niestety, Yurine tak naprawdę nie wie, jak wysłać Jashin-chan do piekła. Teraz przyklejona do podłogi, musi mieszkać w mieszkaniu Yurine’a, tak jak ją zna. Jedynym sposobem na powrót Jashin-chan jest zabicie jej przywoływacza, ale łatwiej to powiedzieć niż zrobić dla nieudolnego demona. Ponieważ Jashin-chan jest nieśmiertelna i może zregenerować swoje ciało, Yurine nie powstrzymuje się przed atakowaniem jej różnorodną bronią, karząc ją w przerażający sposób za jej złe plany. Demoniczni przyjaciele Jashin-chan są często odwiedzani przez nią: kochana Gorgona Meduza i energiczny Minotaur Minosu, którzy w zamian wydają się bardziej uprzejmi i nie zgadzają się z jej planami zabicia Yurina.

Linia: rejestrator anime

READ  Takie są żądania Jennifer Lopez wobec narzeczonego

© ︎ ユ キ ・ ・ KOMIKS メ テ オ / 邪神 ち ゃ ド ロ ッ プ キ ッ ク 製作 委員会