3 lipca, 2022

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Japoński sposób na odmłodzenie konturu oka i usunięcie zmarszczek w kilka minut

Według estetyków i akupunkturzystów jest bardzo prosta droga Zapobiega powstawaniu zmarszczek na twarzy. Jest to rodzaj masażu, który wymaga tylko kilku minut dziennie Odmładza kontur oczu. Więc czytaj dalej.

Przeczytaj także. Domowy krem ​​pod oczy odmładzający kontur oka i podnoszący opadające powieki

Pochodzące z Azji masaże limfatyczne i narzędzia takie jak kamień Gua Sha czy jadeitowy wałek świetnie nadają się do szybkiego odmłodzenia twarzy, bez wychodzenia z domu i wydawania pieniędzy.

Chcemy zatrudnić styl japoński Palcami sprawisz, że twarz będzie gładsza i pozbawiona zmarszczek mimicznych, więc uważaj.

Masaż dla odmłodzenia. Zdjęcie: Archiwum

Krok 1

Czystymi rękami nałóż niewielką ilość olejku migdałowego na okolice oczu i zacznij rozgrzewać tę okolicę palcami małymi kręgami.

Krok 2

Umieść palec wskazujący, środkowy i serdeczny na lewej brwi i spróbuj pociągnąć go lekko w kierunku skóry głowy; Przytrzymaj pozycję przez siedem sekund, a następnie zwolnij, powtórz cztery razy. Następnie zmień brwi.

Przeczytaj także. Kate Middleton ma idealną kurtkę, aby odmłodzić i wyglądać szykownie w wieku 40 lat

Masaż odmładzający

Krok 3

Palcem serdecznym delikatnie wklepać, lekko uciskając skórę wokół konturu oka. Zaczyna się od środka, a kończy u kurzych łapek. Zrób to 4 razy dla obu oczu.

Krok 4

Na koniec umieść palce wskazujące w kąciku oka i delikatnie pociągnij je w kierunku skroni, ruch powinien być precyzyjny, aby nie skaleczyć twarzy. Sugerujemy wykonanie trzech serii po cztery powtórzenia.

wschód metoda Możesz to robić dwa razy w tygodniu i nie próbuj powtarzać tego więcej razy, bo skóra też powinna odpocząć i nie przyzwyczajać się do tego typu ruchu.

Przeczytaj także. Sukulenty: Jak drzewo jadeitowe rośnie w wodzie, aby przyciągnąć obfitość?

READ  Dlaczego Angelique Boyer odmówiła opery mydlanej: „Stałam się zbyt klaunem”