3 czerwca, 2023

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Japonia stawia futro jako maskotkę wojskową – Kudasai

Po II wojnie światowej Japonia stworzyła tzw.Japońskie Siły SamoobronyJest to armia, która jest ograniczona do terytorium Japonii i nie może być rozmieszczona za granicą, chyba że za zgodą Stanów Zjednoczonych. Kiedy Japonia przegrała II wojnę światową, została zmuszona do wyrzeczenia się na zawsze wojny jako suwerennego prawa narodu, a także groźby lub użycia siły do ​​rozstrzygania sporów międzynarodowych.

W każdym razie status Japońskich Sił Samoobrony jest obecnie przedmiotem dyskusji, zwłaszcza w związku z ciągłymi przerwami Korei Północnej w japońskiej przestrzeni morskiej. Ale nie jesteśmy tutaj, aby rozmawiać o wojnie i innych rzeczach, ale ostatnia kampania zyskuje uwagę na forach komentarzy.

Okazuje się, że Japońskie Siły Samoobrony zapowiedziały wprowadzenie nowych oficjalnych maskotek, który obejmuje różne dziwaczne stworzenia i projekty oparte na rzeczywistych przedmiotach, takie jak wózek radarowy z paciorkowatymi oczami z anime; Albo dziewczyna samurajka, która walczy z wielką rybą:

Ale jedno zwierzę zdecydowanie zwróciło uwagę innych zwierząt. to jest oAmaniko (おまねこ)„, Futrzany stwór z „Nyanya Police Force”, który zawsze chce bawić się na kopule radaru. Jego wysokość może wahać się od 176 cm do 40 metrów, jest dobrym sportowcem na lądzie, ale nie w wodzie. A tak przy okazji, jest mężczyzną.

Decyzja o włączeniu Furry’ego jako oficjalnej maskotki z pewnością zwróciła uwagę na forach komentatorskich w Japonii.Zaznacz:

  • «Nigdy nie zapominaj: to mężczyzna».
  • «Wow, nie zdziwiłbym się, gdyby wkrótce zaczęły pojawiać się seksowne ilustracje tej postaci.».
  • «To współcześni japońscy dżentelmeni».
  • «Cóż, nie mam problemu z tym, że jest mężczyzną.».
  • «Czy JSDF będzie również uczestniczyć w Porozumieniach Doujinshi?».
  • «Japońskie Siły Samoobrony? Co by było, gdybyśmy w końcu przestali polegać na Stanach Zjednoczonych?».
  • «Szczerze mówiąc, ta postać została stworzona, aby zaspokoić najciekawsze żądze seksualne».
  • «Wow, dla mnie to brzmi szalenie».
READ  Gorąca debata na temat kuchenek gazowych stała się kwestią polityczną w Stanach Zjednoczonych.

I nie mylili się, jeśli sprawdzimy Pixiv Możemy powiedzieć, że ta postać ma już oficjalną stronę, i przejrzyjmy niektóre z najbardziej godnych uwagi ilustracji (lub przynajmniej te, które możemy tutaj udostępnić):

fontanna: otakumo