24 marca, 2023

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Jamie Lee Curtis wyjaśnia, dlaczego nie chodzi na nic po dziewiątej wieczorem, nawet na kolację z okazji wręczenia Oscarów

aktorka Jamiego Lee Curtisa62 lata, który walczy o nagrodę dla Najlepsza aktorka drugoplanowa w Nagrody Akademii 2023Nie weźmie udziału w tradycyjnej kolacji dla kandydatów, bo pójdzie wcześnie spać, jak wyjaśnił wczoraj amerykańskiemu dziennikarzowi. Curtis otrzymał w tym roku swoją pierwszą nominację do Oscara za rolę w filmie „Wszystko w tym samym czasie, wszędzie”, a Akademia Hollywood zwykle urządza kolację ze wszystkimi nominowanymi przed ceremonią wręczenia nagród. Ale Curtis niewiele wie o tym, czym są te wydarzenia, i wyjaśnił dziennikarzowi, że nie był to gest pogardy, ale zadowolenia: „Ponieważ o 19:00… że mamy jedzenie i wiecie co? Nie. Coś się dzieje w moim życiu po 21:00. Nic. Zero!”, dodał.

Rytmy okołodobowe wzywają Cię do łóżka o 22:00.

Wyjaśnienie Jamiego Lee Curtisa ma solidne podstawy dotyczące korzyści płynących z diety dla naszego zdrowia fizycznego i psychicznego. Chronologiczny i dobowy rytm dniaale przede wszystkim ma wyjaśnienie, które nam się podoba, kto Bezpieczeństwo, które kobieta może osiągnąć w okresie dojrzałości. Wystarczy zrównoważyć kolację nominowanych do Oscara i luksus następnego dnia, a ten drugi może wygrać.

Jak już wielokrotnie wyjaśnialiśmy w TELVA, konieczne jest dostosowanie naszych przyzwyczajeń życiowych do Codzienny rytm naszego organizmu. Beatrycze Larreadietetyczka i autorka Your Body Is Burning (jest Meksykanką, ale od 20 lat mieszka w Hiszpanii) wyjaśnia w tym podcaście, że w Hiszpanii jest trudniej, ale tak naprawdę to wtedy zaczęłam Obiad z wyprzedzeniem Zaczynał czuć się lepiej niż kiedykolwiek. „Normalnie w Hiszpanii mamy zły nawyk Kolacja jest o 22:00.. Cóż, wiem, że trudno jest iść na obiad o 18:00, jak to zrobiłby Niemiec, rozumiem, bo tutejsze życie towarzyskie i zwyczaje temu nie służą. Ale możemy przynajmniej zająć się tym przez godzinę, kiedy od trzech miesięcy jesz kolację o 21:00 i czujesz się o wiele lepiej, może możesz to przełożyć do 20:00”.

Chociaż córka legendarnych aktorów Tony’ego Curtisa i Janet Leigh nie rozwinęła się bardziej w tej kwestii. Jest bardzo prawdopodobne, że jeśli jesz sezonowy obiad i śpisz od 21:00, dodatkowo ćwiczysz, post przerywany: Jedna z rekomendacji, która zyskuje coraz więcej zwolenników i lekarzy, którzy ją polecają. Jeśli zjemy obiad wcześnie i uda nam się nie zjeść nic do 9:00 następnego ranka, będziemy praktykować post przez co najmniej 12 godzin. Według dr Larrea: „Istnieje bardzo interesujące badanie, w którym dwie grupy kontrolne jedzą to samo w ciągu dnia, ale jest to rozłożone w inny sposób. W grupie tych, którzy opuścili 12 godzin, naukowcy zauważyli 20% zmniejszenie stężenia hemoglobiny glikowanej (wskaźnik cukrzycy) i obniżenie ciśnienia krwi. Nasze geny nie są stworzone do kolacji o 22:00. W nocy, w tym czasie jest na szczycie melatonina A twoje ciało mówi ci, żebyś spał”.

Światło dostaje się do szyszynki i gruczołu ogólnego kortyzolA kiedy słońce zachodzi, wykrywa to i pobudza produkcję melatoniny, która oprócz pomocy w utrzymaniu równowagi jest hormonami spoczynkowymi przeciw starzeniu, poszukujących regeneracji tkanek. Jeśli jemy obiad o 23:00, marnujesz swój szczyt melatoniny i szybciej się zestarzejesz.

Dlaczego z wiekiem coraz więcej myślisz o sobie

Również w TELVA wielokrotnie mówiliśmy o pozytywnych aspektach świętowania urodzin i wygrywania Ochrona osobista. kilka miesięcy temu Naomi Watts Podsumuj to zabawnym fragmentem, wyjaśniając, że zaczynamy traktować się nawzajem z większą życzliwością, co wynika z samowiedzy i szacunku zdobytego przez lata i doświadczenie.

Ale Naomi Watts również delikatnie grała słowami w swoim filmie „We Don’t Give Two Truths Anymore”, co można zinterpretować jako zastąpienie „już nie uprawiamy seksu” bardziej uprzejmą frazą (aby uszanować media społecznościowe Marka Zuckerberga) zasady użytkowania i cenzury). Ale esencja przychodzi do nas i przychodzi, by to powiedzieć Wszystko jest coraz mniej ważne A raczej to, co nie jest ważne. A Jamie Lee Curtis wyjaśnia, że ​​dobry wypoczynek jest dla niej ważniejszy niż jakiekolwiek spotkanie sieciowe między gwiazdami Hollywood.

Może Cię to zainteresować

READ  Naukowcom udało się stworzyć w laboratorium czarną dziurę, która promieniuje jak prawdziwa - Enseñame de Ciencia