8 lutego, 2023

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

James Cameron jest pełen uznania dla reżysera „RRR” i sprawia, że ​​jest to oferta trudna do odrzucenia

Nigdy nie powiedziałbym, że wideo, na którym dwóch reżyserów wymienia komplementy i wrażenia, wywoła u mnie uśmiech jak ten, który przedstawiam poniżej. w tym, Jamesa Camerona i SS Rajamouliodpowiedzialny za indyjski fenomen 2022 roku „rrr”Odbywają krótką, ale intensywną rozmowę, która kończy się propozycją trudną do odrzucenia.

fan kontra fan

Duet filmowców, który zbiegł się w czasie z obchodami Critics’ Choice Awards, Nie wahali się obsypywać kwiatami. Rajamouli zadeklarował się jako fan twórczości Camerona: „Widziałem wszystkie twoje filmy, są wielką inspiracją. Od Terminatora do Avatara, Titanica… wszystko. Uwielbiam twoją pracę”. Ale osoba odpowiedzialna za „Poczucie wody”I, ku zaskoczeniu Karnataki, tak było Chwal swoją pracęwyjaśniając, że musi stać podczas oglądania.

„Obserwowanie swoich postaci… to takie niesamowite doświadczenie obserwowanie ich i zbliżanie się do nich; woda, wyciek, historia. Odkrywanie po ujawnieniu. A potem pokazujesz, co wydarzyło się w historii (…). Bardzo mi się podobało!”.

Do rozmowy włączyła się również Susie Ames, żona Camerona, która zdradziła, kim jest jej mąż Obejrzyj „RRRR” dwa razyA drugi z nim: „Pierwszy raz zobaczył to sam, a potem powiedział, kochanie, musisz to zobaczyć!”. the interakcja De Rajamouli i reszta zespołu obecnego przy tym odkryciu są tak sympatyczni, jak to zrozumiałe:

„Twoje słowa zasługują na więcej niż jakakolwiek nagroda dla mnie. Nie mogę uwierzyć, że obejrzałeś i przeanalizowałeś ten film”.

Ale naprawdę interesująca rzecz w tym spotkaniu pojawiła się po tym, jak Cameron pochwalił użycie ścieżki dźwiękowej w „RRR” i ze zdziwieniem stwierdził, że było to Filmowano przez 320 dni i bez drugiej jednostki. Przed pożegnaniem Al-Kindi podszedł do Rajamouli i puścił go bomba: „Jeśli kiedykolwiek będziesz chciał tu nakręcić film, porozmawiajmy”..

READ  Przed lustrem i ze swojego pokoju Belinda czyści siatkę w krótkiej zimowej sukience, która podkreśla wszystkie jej kształty.

Złapmy się za ręce, zapalmy świece lub cokolwiek, co jest konieczne, aby to wezwanie nie ucichło i mogliśmy zajrzeć w przyszłość – niezbyt odległą, jeśli to możliwe – Współpraca między tymi dwoma gigantami w branży.