18 maja, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Jakie są oznaki, że osiągnąłeś etap dojrzałości emocjonalnej?

Jakie są oznaki, że osiągnąłeś etap dojrzałości emocjonalnej?

ten dojrzałość Idzie w parze z emocjonalna inteligencja. Upływ lat, próby i udręki, porażki i sukcesy, wstrząsy i napisy, Określają nasz charakterZwykle na lepsze, choć nie zawsze. Cała ta sieć wydarzeń, które nas przecinają, definiuje naszą tolerancję na frustrację, nasze wymagania. Jeśli potrafimy się uspokoić, będziemy w stanie przyjąć bardziej użyteczną dla nas perspektywę. Jak możemy dostrzec te znaki i sygnały, które mówią nam, że jesteśmy na właściwej ścieżce i że uzdrawiamy duchowo?

Aż do dojrzałość i emocjonalna inteligencja Z naszej strony wiąże się to z dużym nakładem pracy. Nie możemy być bierni w tym procesie, który wymaga od nas ciągłego praktykowania nawyków życiowych i myślenia, które prowadzą nas do etapów dobrego samopoczucia, a nie do przebłysków bólu i zamieszania. W tych badaniach możemy zwrócić się do tradycyjnych terapii psychologicznych lub terapii alternatywnych, które pomagają nam zachować równowagę. Nie ma przewodników, które wyjaśniałyby, jak to osiągnąć, ani GPS, który powiedziałby nam, gdzie się udać. Chodzi o wyruszenie w podróż i opuszczenie naszej strefy komfortu, gdy dowiadujemy się, że jest to dla nas złe.