19 maja, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Jakie są objawy zespołu niespokojnego odbytu, możliwego uzupełnienia COVID? – Finanse

a Tajemnicza choroba po COVID-19 znany jako zespół niepokoju odbytu Dotknęło 77-letniego Japończyka, który był wcześniej zarażony nowym koronawirusem.

ten Studium przypadku opublikowane w BMC Infectious Diseases Wspomniałem, że po tygodniach rekonwalescencji i Negatywny test SARS-CoV-2, u mężczyzny pojawił się głęboki i burzliwy dyskomfort w okolicy odbytu, około 10 centymetrów od okolicy krocza.

Według lekarzy Szpital Uniwersytecki w Tokio, stwierdzono, że Pojawiają się objawy przez człowieka był spokrewniony z prezentowanymi przez pacjentów zespół niespokojnych nóg (RLS).


Ale czym jest zespół niepokoju odbytu? Według ekspertów biorących udział w japońskim studium przypadku jest to plik Wariant zespołu niespokojnych nóg (RLS), co zostało również powiązane z niewielką liczbą przypadków COVID-19.

SPI to Częsta neuropatia czuciowa, z powodu dysfunkcji ośrodkowego układu nerwowego. Jest to stan, który powoduje niekontrolowaną potrzebę poruszania nogami, zwykle z powodu uczucia dyskomfortu.

ten wrażenia, które zwykle występują w obrębie kończyny, a nie skóry, są opisywane jako: mrowienie, mrowienie, ciągnięcie, ból i swędzenie. Naukowcy zdiagnozowali u japońskiego pacjenta zespół niespokojnych nóg po ustaleniu, że jego objawy spełniają kryteria zespołu niespokojnych nóg.

ten Uczucie zespół niepokoju odbytu Zmniejsza się wraz z ruchem, takim jak rozciąganie, kołysanie nogami, prędkość lub chodzenie. Jak z niespokojnymi nogami.


U japońskiego pacjenta nie stwierdzono zmian w pęcherzu, odbytnicy czy zaburzeniach erekcji. Badania neurologiczne nie wykazały nieprawidłowości, a pacjent nie miał rodzinnej historii RLS ani okresowych ruchów kończyn.

Wskazało to studium przypadku „Komfort odbytu” został wyeliminowany za pomocą klonazepamuJest to lek stosowany w leczeniu napadów padaczkowych. Poza tym ćwicz jak spacery lub jogging Dało to starcowi, dotkniętemu chorobą, poczucie ulgi i pocieszenia.