25 maja, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Jakie karty kredytowe nie mają opłaty rocznej w 2022 roku?

ten karty kredytowe Jest to doskonałe narzędzie finansowe, ale w wielu przypadkach Bank Ktoś cię obciąża roczny dochód aby uzyskać dostęp do swoich pieniędzy. Chociaż istnieją opcje kart kredytowych, które nie pobierają opłat Komitet rocznie.

Ponieważ karty kredytowe, które nie są objęte rentą dożywotnią, oferują mniej świadczeń niż te, które są obciążane, oznacza to, że mają mniej wymagań do przedstawienia i otrzymania. Poza tym zwykle mają plik Oprocentowanie Wyższe wymagania dotyczące popytu, takie jak minimalny miesięczny koszt. Nie oznacza to jednak, że jest to alternatywa, którą powinieneś zignorować. Wręcz przeciwnie, można z niego wiele skorzystać, zwłaszcza jeśli zamierzasz go używać na specjalne wydatki.

Proponujemy przeczytać: Jak mogę zaoszczędzić pieniądze organizując się za pomocą kalendarza?

Jakie karty kredytowe nie mają opłaty rocznej w 2022 roku?

System kredytowy w tego rodzaju tworzywach sztucznych różni się w zależności od miesięcznego dochodu. Na przykład, Prostota Citibanamex Mogę dać ci pensję w wysokości 5000 pesos miesięcznie kredytu, o ile kupisz minimum 1 pesos miesięcznie. Ten sam pierwszy warunek dotyczy HSBC Zeroktóry daje 3% bonusu w ciągu pierwszych 30 dni po aktywacji, a przy zakupach od sześciu miesięcy bez odsetek.

Z drugiej strony, BancobleChociaż ma mniej zalet niż poprzednie, jest mniej rygorystyczny pod względem wymagań. Możesz nawet przetworzyć go z dowodem dochodu lub bez niego. Inne popularne karty emerytalne to dzikie zwierzętaA MeksykA Karta Rabina A Banregio. Ten ostatni prosi o 10 000 pesos miesięcznego dochodu, aby móc go złożyć i otrzymać.

Proponujemy przeczytać: Wskazówki dotyczące uzyskania odpowiedniego kredytu samochodowego

Pamiętaj, że aby być posiadaczem karty kredytowej, niezależnie od tego, czy masz roczne wynagrodzenie, czy nie, istnieją obowiązkowe wymagania; Twój oficjalny dowód osobisty, mający ukończone 18 lat i w większości przypadków podlegający kredytowi, co innymi słowy oznacza posiadanie dobrej historii kredytowej i brak Biuro kredytowe.

READ  Santander chce zmienić Banorte i Amlou Bank

Inną rzeczą, jeśli myślisz o ubieganiu się o kartę kredytową, powinieneś podjąć pewne środki ostrożności; nie kupuj tego, czego nie możesz zapłacić, uważaj, aby nie popaść w długi; Płać rachunki na czas, aby zachować dobrą historię kredytową; Przestrzegaj określonej kwoty wydatków zgodnie z budżetem; Dowiedz się, która karta kredytowa jest dla Ciebie najlepsza.

Aby uzyskać więcej informacji na ten temat i inne, odwiedź naszą sekcję kredyty.