6 grudnia, 2022

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Jakie banki są najlepsze na kredyt hipoteczny

Jeśli myślisz kupić domale nie wpłacasz składek do National Institute of Workers Housing (Infowita)Inną opcją jest przejście przez a kredyt hipoteczny Z odrobiną Bank.

Ale przed podjęciem decyzji lepiej przeanalizować wszystkie opcje, jakie dają Ci instytucje bankowe, np. za jakie odsetki będą Cię naliczać, jak długo będziesz musiał spłacać kredyt itp.

Condusef: Które banki są lepsze dla kredytu hipotecznego? Zdjęcie: Pixabay

Symulacja Condusefa

Aby Ci pomóc, możesz skorzystać z symulacji, którą Krajowa Komisja Ochrony i Ochrony Użytkowników Usług Finansowych (Condusef) udostępnia wszystkim ludziom. Powiemy Ci, jakie wyniki uzyskano tą metodą.

Według Condusefa, Scotiabank, Banregio i Citibanamex to banki, w których ludzie mogą płacić mniej na koniec kredytu hipotecznego. Niektóre dane, których możesz się nauczyć dzięki tej symulacji, to: kwota ryczałtu, początkowa wypłata, miesięczna płatność i oprocentowanie.

Według oficjalnych danych do końca 2021 r. średnia cena domu w całym kraju wyniosła 1 mln 372 tys. pesos. Przyjmując tę ​​kwotę jako punkt odniesienia, wymagana byłaby zaliczka w wysokości 274 400 pesos (20%) i okres 15 lat.

Polecamy przeczytać: Nie daj się zwieść, Infonavit nie autoryzuje tych kredytów

Biorąc pod uwagę pożyczkodawców z najwyższą i najniższą opcją, różnica wyniosła 450 tys. 888,04 pesos, co ostatecznie stanowi 39 najniższych miesięcznych rat (11 tys. 703 pesos).

Banki, w których klienci będą musieli wydać mniejsze kwoty, to Scotiabank z 361.220 pesos, Panregio z 363.761 pesos i wreszcie Citibanamex z 364.964 pesos.

Polecamy przeczytać: Musisz to wiedzieć przed zakupem nieruchomości poziomej

Wreszcie banki o najniższych miesięcznych ratach to HSBC z 11 tys. 703 pesos, Inbursa z 12 tys. 170 pesos i Santander z 12 tys. 518 pesos. Pod względem stóp procentowych najniższe były Inbursa 9,50%, HSBC 9,90%, Scotiabank 10%.

Aby uzyskać więcej informacji na ten temat i nie tylko, odwiedź sekcję Kredyty.

Podążaj za nami

Dyplom z komunikacji społecznej, absolwent Autonomicznego Uniwersytetu Jukatanu. Pracował w różnych mediach w Meridzie na Jukatanie. Hobby: miłośnik zwierząt, podróże i czytanie.

Więcej

READ  Dołącz do 528000 w lipcu