29 marca, 2024

Jakby został zwolniony!  Tigres nie wykorzystał Gignaca, a Orlando uszło mu to na sucho – Fox Sports

Jakby został zwolniony! Tigres nie wykorzystał Gignaca, a Orlando uszło mu to na sucho – Fox Sports

Andre Pierre Gignac Miał zostać zwolniony po raz pierwszy tygrysy (od jej przybycia w 2015 r.), ale VAR ją uratował i pozostała tylko żółta; Jednak jego decyzja o nieszczepieniu się na koronawirusa po raz kolejny „ukarała” go za środki sanitarne w Zjednoczone państwo.

Do Miasto Orlando Parytet bez bramek stawia go w sytuacji więcej niż korzystnej, choć należy pamiętać, że kryterium bramek na wyjeździe już nie istnieje: w przypadku remisu w sumie mecz przedłuża się o 30 minut (dwie kwarty 15-minutowe) i, w razie potrzeby rzuty karne.

Możesz być zainteresowany: koszmar! Niesamowity gol Austina w Pucharze Narodów CONCACAF | wideo

TIGRES VS ORLANDO: MECZ!

Minuta 2 i rzut rożny dały bramkę gościom MLSo które będziesz musiał tylko dbać Andre Pierre Gignac W tym meczu, bo nie będzie w 1/8 finału flPo nie przyjęciu szczepionki na koronawirusa.

i poszedł Andre Pierre Gignac z którym mur został wykonany Fernando Guriarana (7′) Piłka jest stylowa, ale bramkarz nie może nawiązać pełnego kontaktu.

W kolejnym postępowaniu Andrzej Pierre Skorzystaj z usługi Juan Pablo Vigon I wyjęli buty, o które prosił Pedro Galez.

Stopniowo tygrysy Stracił głębokość i nie poszedł dalej niż pchnięcie, nie ryzykując celu Orlando.

tuż pod koniec pierwszej połowy Andre Pierre Gignac Rzucił chili i przygwoździł je do ziemi pośrodku Cesara Araujoktóry wyolbrzymił rzekomą czujność Francuza i przede wszystkim sędziego Mario Escobara Pokaż mu bezpośrednią czerwień.

Jednak VAR wszedł w życie, pozostawiając jedynie żółtą kartkę dla kociego napastnika.

Drugi raz i Fernando Guriarana Niemal posłał sobie wspaniałego gola z cylindra: rzut rożny z lewej strony i ukośne bombardowanie, które w cudowny sposób ledwo trafiło w poprzeczkę Gallese.

Możesz być zainteresowany: Bez wątpienia najlepsza gra! Perito najeżdża Alianzę przeciwko Filadelfii i dominuje przy piłce! (wideo)

READ  Checo Pérez, Daniel Suárez i Roberto González, meksykańscy piloci, którzy „kierują historią” Meksyku

Orlando nie zmieniło podejścia: czekać i czerpać korzyści z błędu, ale miejscowi prawie znaleźli przełącznik dzięki Who’s Head Samira CayetanoGdzie Pedro Galez Wyciągnął go wcześnie, narażając się na wielkie ryzyko.

Jednak fatalne trzymanie w dolnym obszarze prawie kosztowało bramkę Tigres obok Marcin Ojeda Wybił piłkę, a Nahuel Guzmán przeciągnął się na prawą stronę, odpierając salwę czystego ognia.

Obrzydliwe z ławki z Sebastian Kordowa I stawia przed bramką Andre Pierre Gignacktóry nie skorzystał ze świetnego serwisu zespołu, ciepłego uderzenia, które trafił dopiero leżącego Pedro Gallizzi.

ostatnie minuty i tygrysy Wrzucił całe mięso na rożen, co prawie kosztowało go niedźwiedzia Nahuel Guzmanktóry wbiegł i otworzył drzwi dla Martina Ojedy, ale element Orlando nie wiedział co robić i posłał piłkę w trybuny.

Chwilę później, Guido Bizarro Zebrał się w polu karnym, wszedł do środka i trafił 1:0 w lewy słupek Galizziego. Eksploruj pole.

Kiedy odbędzie się runda Final Eight pomiędzy Orlando a Tigers?

Mecz, który wyłoni ćwierćfinalistę, odbędzie się w najbliższą środę, 15 marca, o godz Stadion ExploriiGdzie Andre Pierre Gignac Nie będziesz mógł grać ze względu na osobiste przekonania, które spowodowały, że nie zostałeś zaszczepiony przeciwko koronawirusowi.

Możesz być zainteresowany: Co się stało z Djokoviciem! Gignac nie zagra w meczu Orlando City przeciwko Tigres