19 maja, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Jaką piosenkę Lucero zadedykował Mejaresowi po rozwodzie?

Lucero przyznał, że napisał piosenkę dla Mijares z powodu nieporozumienia (Zdjęcie: Twitter / @HogazaDeMijares)

Chociaż rozstali się w 2011 roku po 14 latach razem, Lucero I Megars Mają bardzo wielką przyjaźń i przyjaźń, oprócz wspólnego wychowywania dzieci, ostatnio zagrali z nimi koncert, a także uczestniczą jako sędziowie w pretendent, czyli program konkursowy, w którym współpracują Itati Cantoral.

Podczas tej transmisji Televisa Lucero ujawnił nazwę piosenki, którą poświęcił swojemu byłemu partnerowi. Komentarz powstał podczas przerwy dokonanej przez zawodników, w przestrzeni znanej jako „Detektyw”, Mijares został zapytany przez Bert-Oh o pochodzenie piosenki Jeśli masz mnie.

Słynny młody YouTuber tłumaczył, że nie jest przeznaczony dla konkretnej osoby i że nie śpiewa tego, myśląc o swoim związku z Lucero po ukończeniu. Nawet o tym wspomniał Autor nie był nawet.

Cała trójka bierze udział w El Retador (Zdjęcie: Instagram/@Elretador)
Cała trójka bierze udział w El Retador (Zdjęcie: Instagram/@Elretador)

„Po prostu to śpiewam, jeśli chcesz zapytać Giana Marco, kto jest autorem”, wspomina Megaris, aby wydostać się z kłopotów, ale Lucero włączył się do rozmowy, ponieważ to odkrycie sprawiło, że uznał pochodzenie jednej ze swoich piosenek.

Lucero przyznał, że w tym czasie zaglądał do sprawy Jeśli masz mnie jako podpowiedź dla niejPostanowiła więc „odpowiedzieć” piosenką w całości poświęconą jej byłemu mężowi Mijarsowi. „Było ogniste, bo od ognistego do ognistego, no cóż, z ognistego wygrałem, dałem odpowiedź mówiącą Nie możesz tak kochać”.I wzmiankowany.

To nie pierwszy raz, kiedy dywizja El Informante wprawiła duet w zakłopotanie, od czasu wcześniejszej audycji, Berth zapytał Lucero o niewygodną anegdotęWygląda na to, że podczas miesiąca miodowego zakochała się w innym mężczyźnie.

    Wystąpili na koncercie ze swoimi dziećmi (Zdjęcie: Instagram / @lucerito_mijares_hogaza)
Wystąpili na koncercie ze swoimi dziećmi (Zdjęcie: Instagram / @lucerito_mijares_hogaza)

Influencer pełniący rolę „informatora” programu, Lucero zapytał, czy zakochał się już w kimś innym Na rejsie byłego partnera po ślubie.

READ  Jak pieniądze Pedro Infante zniknęły kilka godzin po jego śmierci

„Mówi się, że podczas miesiąca miodowego (Lucero) zakochał się w siwowłosym mistyku, tak czy nie?”, zapytał dotykający. W obliczu tego pytania słynna piosenkarka odpowiedziała, że ​​być może poczuła pociąg do tematu, ale daleko jej do zakochania.

„Słuchaj, nie chodzi o to, że zakochałem się w tym facecie, o którym wspominają” – powiedział. – Jak myślisz, w kim byłem zakochany podczas miesiąca miodowego? zapytał Itati Cantoral, któremu udało się odpowiedzieć: „Od kochającego żołnierza! ”.

„Więc w samolocie był człowiek, który był bardzo interesujący. Był człowiekiem, który wygłaszał odczytyLucero kontynuował, potwierdzając, że nic więcej do niego nie czuje. Później Mijares przyznał, że podmiot narodowości angielskiej To też było satysfakcjonujące.

Zdjęcie: Instagram / @luceromexico
Zdjęcie: Instagram / @luceromexico

„Był interesujący. Dopóki nie powiedziałem: „Och, co za głupiec!” Podziwiam go. Megaris przyznał, że był interesującym Anglikiem. Lucero odpowiedział nieco zdenerwowany, ponieważ czuła się „spięta”, ponieważ wpływowa osoba Znała tak intymne szczegóły swojego życia i małżeństwa.

„Dlaczego Perth powinien wiedzieć o tych rzeczach? To mnie tak denerwuje, dlaczego o tym wiesz?”, zapytała dość wysokim tonem. Który kierowca Consuelo Duval próbował ją uspokoić.

Nawet Itati Cantoral próbował oddalić sprawę i zastanowić się nad tym trudnym momentem. Aktorka potwierdziła, że ​​para w pewnym momencie ponownie wyjdzie za mąż. Jednak obaj odmówili i twierdzili, że byłoby to niemożliwe.

Czytaj: