30 maja, 2023

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Jaka jest możliwa jedenastka na mecz z Jamajką?

Diego Coca planuje skorzystać z „europejskiej” bazy z tymi, którzy nie byli przeciwko Surinamowi, chcąc przypieczętować przepustkę do ostatniego etapu Ligi Narodów CONCACAF.

Diego Koka W niedzielę odbędzie się jego druga gra w artystycznym kierunku Reprezentacja Meksyku w obliczu Jamajka w tym Stadion Aztekówpojedynek, w którym Argentyńczyk ma wystawić aktywnych w Europie piłkarzy, a także zawodników, którzy występowali jako adresy W kierownictwie południowoamerykańskiego stratega, który nawet nie odbył podróży do Surinamu.

Guillermo Ochoa Wróci do własności Reprezentacja Meksykupo tym, jak Carlos Acevedo był odpowiedzialny za obronę bramki Tricolor w zeszły czwartek w wygranym 0-2 meczu z Surinamem, pojedynku, który oznaczał pojawienie się Diego Koka z grupą Azteków.

W obronie, z powrotem Cezara Montesa I Hektor Morenojako centra, oprócz tego, że Jorge Sancheza Jest wybrany, aby wznowić własność po prawej stronie, podczas gdy zostanie umieszczony po lewej stronie Jezu Gallardo.

Edsona Alvareza Będzie odpowiadał za prowadzenie środka pola Reprezentacja Meksykugdzie również się pojawią Luisa Chaveza I Ludwik RomekPonadto oczekuje się, że Orbelin Pineda I Hirvinga Lozanoofensywny piłkarz, również bierze udział w defensywnych obowiązkach swoich drużyn.

Henryk Marcin Szykuje się na przywódcę frontu Reprezentacja MeksykuTaką pozycję zajął Santiago Jimenez w zeszły czwartek w zremisowanym 0:2 meczu z Surinamem, w którym Chaquito nie wykorzystał rzutu karnego.

Meksyk Przybywa na pojedynek jako lider Grupy A z siedmioma jednostkami, a następnie dodaje pięć jednostek Jamajka I dla jednej z drużyn w Surinamie, drużyny, z której już został wyeliminowany Liga Narodów CONCACAF.

z uwagi na powyższe, Meksyk tylko remis Jamajka aby zapewnić im przejście do końcowego etapu Liga Narodów CONCACAFale w przypadku upadku do Reggae Boyz, grupy Diego Koka zostanie usunięty.

READ  Pocho Guzmán i Chofis, „Szczotkowany” przez Cocca Gaming System – David Medrano