27 października, 2021

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Jak zrezygnować z wysyłania e-maili na swój telefon komórkowy?

Jeśli masz konto Gmail I wysłałeś e-mail Przez pomyłkę do odbiorcy, który nie był lub po prostu chcesz anulować tę akcję, powiemy Ci, jak to zrobić i jak długo powinieneś być w stanie ją usunąć.

Bardzo często wysyła się wiadomość e-mail do odbiorcy złoZapominasz załączyć pliki lub po prostu decydujesz się nie wysyłać wiadomości e-mail w ciągu zaledwie godziny. W takich przypadkach mamy dla Ciebie dobrą wiadomość, ponieważ istnieje możliwość usunięcia wiadomości e-mail z cudzego konta i cofnięcia jej wysłania. Ale może to nie potrwać tak długo, jak myślałeś.

Zdjęcie: iStock

Jak anulować wysyłanie wiadomości e-mail w Gmailu na PC?

Przed wysłaniem e-maila powinieneś Określić w ikonie Wyślij wiadomość, która pojawia się w lewym dolnym rogu ekranu. Tam możesz cofnąć lub wyświetlić wiadomość.

Wybierz opcję Cofnij. W ten sposób wiadomość e-mail nie zostanie wysłana i będzie przechowywana w zarchiwizowanych wiadomościach e-mail w koszu.

Aby móc skonfigurować czas oczekiwania przed usunięciem wiadomości, należy przejść do Ustawień i w każdym z nich wybrać opcję Cofnij wiadomość Wybierać Czas od 10 do 30 sekund.

Jak zrezygnować z wysyłania wiadomości e-mail na telefon komórkowy?

Jeśli używasz iPhone’a lub Androida, powiadomienie pojawi się zaraz po wysłaniu wiadomości. Nawet po 30 sekundach możesz kliknąć to powiadomienie. Decydując się na anulowanie całej wiadomości. Po tym czasie nie będziesz mógł nic zrobić, aby anulować przesyłkę.

Obecnie nie ma opcji przesunięcia czasu dostępnego na wykonanie tej czynności, zmiany można wprowadzić tylko w menu komputera.