29 maja, 2022

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Jak zdobyć wersję beta Overwatch 2 już dziś; Daty, godziny i wymagania

Activision Blizzard potwierdził, że od godziny 20:00 CST dzisiaj, 26 kwietnia, rozpocznie wybieranie pierwszych graczy, którzy będą mogli wziąć udział w grze. Zamknięta beta Overwatch 2 PvP (lub PvP)! Powiemy Ci wszystko, co chcesz wiedzieć, aby wziąć w nim udział, jakie są wymagania, terminy itp.

Jak zdobyć wersję beta Overwatch 2: Zarejestruj się

Jeśli chcesz wziąć udział w becie Overwatch 2, musisz spełnić szereg wymagańChociaż w rzeczywistości jest to dość proste. Tak bardzo, że naprawdę musisz po prostu Zarejestruj się w wersji próbnej z następującymi Połączyć Dodatkowo, Posiadaj kopię pierwszego Overwatch. A jeśli się zastanawiałeś, tak, bezpłatny okres próbny dostępny dla nowych graczy jest całkowicie ważny.

Jeśli zostaniesz zaakceptowany Otrzymasz e-mail (Na stronie rejestracji poproszą Cię o Twój adres e-mail), aby poinformować Cię, że zostałeś wybrany. Przy okazji radzę zajrzeć do swojej skrzynki ze spamem, ponieważ te wiadomości – czasami – mogą się do niej wkraść.

Jeśli nie otrzymasz e-maila z zaproszeniem, nie będziesz mógł wziąć udziału, chociaż istnieją inne metody. Najprościej jest poczekać. Blizzard wyśle ​​więcej zaproszeń w miarę upływu czasu. Innym sposobem jest przejście przez system Twitch Drops, chociaż jest to nieco ograniczone.

Należy pamiętać, że w wersji próbnej będzie można grać tylko PCktóry będzie dostępny w Ameryce Północnej, EuropaAmeryka Łacińska/Brazylia, Korea, Japonia, Australia/Nowa Zelandia, Tajwan i Azja Południowo-Wschodnia będą w języku angielskim. Niedostępne na komputerach MAC.

Daty i godziny beta Overwatch 2

Jak wspomnieliśmy wcześniej, Beta Overwatch 2 rozpoczyna się dzisiaj, 26 kwietnia o 20:00 CEST. W teorii potrwa to do 17 maja, ale to wspólny termin dla potrzeb firmy. Oznacza to, że w razie potrzeby mogą przedłużyć lub skrócić czas jego trwania, nie udzielając nikomu żadnych wyjaśnień. Teraz najbardziej naturalną rzeczą dla nich jest poinformowanie ich o jakiejkolwiek zmianie.

READ  NASA: Helikopter odkrywa „inne” szczątki na Marsie po lądowaniu lądownika

Wymagania systemowe do uruchomienia Overwatch 2 beta

Minimalne wymagania (aby grać w 30 fps):

System operacyjny: Windows 7 / Windows 8 / Windows 10 64-bitowy (najnowszy dodatek Service Pack)

Procesor: Intel Core (TM) i3 lub AMD Phenom (TM) X3 8650

Wideo: NVIDIA GeForce GTX 600, AMD Radeon (TM) HD 7000

Pamięć: 6 GB RAM

Pamięć: 50 GB dostępnego miejsca na dysku twardym

Rekomendowane wymagania (aby grać w 60 klatkach na sekundę w średniej jakości):

System operacyjny: Windows 10 64-bitowy (najnowszy dodatek Service Pack)

Procesor: Intel Core (TM) i7 lub AMD Ryzen (TM) 5

Wideo: NVIDIA GeForce GTX 1060 lub AMD R9 380

Pamięć: 8 GB RAM

Pamięć: 50 GB dostępnego miejsca na dysku twardym

Ze względu na możliwe zmiany wymagania systemowe tej gry mogą z czasem ulec zmianie.