23 czerwca, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Jak zainstalować aparat Xiaomi i Leica w telefonie komórkowym?

Jak zainstalować aparat Xiaomi i Leica w telefonie komórkowym?

Zainstaluj i wypróbuj wspólnie stworzone aplikacje Xiaomi i Leica Camera, aby uzyskać nowe funkcje.

Jak dotąd Xiaomi korzysta z domyślnej aplikacji aparatu, o której wszyscy wiemy. Ta kamera jest dostosowana za pomocą warstwy MIUI. Jednak odkąd Xiaomi to ogłosiło Mieli wypuścić swój pierwszy smartfon z Leica Minęło trochę czasu, zanim zobaczyliśmy niektóre z jego owoców.

z tego związku Leica ma ogromny wpływ na chińską firmę. Jedną z takich namacalnych zmian jest nowa aplikacja aparatu, którą dołączyli do firmy produkującej smartfony. Lepszy? Możemy go zainstalować w naszych terminalach i przetestować od dziś.

Co to jest aplikacja aparatu Leica i Xiaomi

Aplikacja aparatu Xiaomi zbudowana za pomocą Leiki wprowadza wiele zmian w stosunku do standardowej wersji. nowa aplikacja Ma inny znak wodny. Nowy znak wodny pojawia się na dole obrazu zamiast w rogu.

Jeśli chodzi o jakość obrazu, nowy aparat od Leiki i Xiaomi, wygląda na to, że uzyskane obrazy są takie same. A priori, różnice, które znajdujemy w odniesieniu do obrazu, są nieliczne. Nowa aplikacja oferuje nowe tryby kolorów LeicaWśród nich wyróżniamy filtr naturalny, który sprawia, że ​​obrazy są mniej nasycone i są bliższe temu, co widzimy ludzkim okiem.

Z drugiej strony znajdziemy jasne tryby kolorów Leiki lub tryby czarno-białe, nie zapominając o filtrach serii, które Xiaomi ma w swoim aparacie. Te różnice Można je zobaczyć na zdjęciach, które właśnie zamieściliśmy powyżej.. Zostały przeniesione z nową aplikacją od Xiaomi 12 Pro.

Jak pobrać i zainstalować aparat Xiaomi i Leica na naszym telefonie komórkowym?

Pobranie aplikacji nie będzie tak proste, jak wyszukanie jej w Google Store, ponieważ jest to aplikacja stworzona dla nowych Xiaomi 12S Ultra, więc będziemy musieli pobrać go ręcznie. nowy aparat Zastąpi stary od Xiaomi, który zainstalowaliśmy w naszym terminalu. Chcemy to wyjaśnić Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co może się wydarzyć na stacji.

READ  Remastered ujawnia nowe nagrody na PS5

Aby pobrać aplikację, będziemy musieli przejść do kanału Telegram Aktualizacje systemu MIUI. ten kanał, Zbiera wszystkie różne aktualizacje aplikacji dla ekosystemu Xiaomi Aby użytkownicy mogli go pobrać.

Pobierz aplikację aparatu Xiaomi Leica

Proces instalacji aplikacji aparatu Xiaomi i Leica

Po prostu klikamy link i przechodzimy do pobierania w Telegramie. Kliknij aplikację, aby ją pobrać i pobrać na nasze urządzenia. Po pobraniu otwieramy go i instalujemy. Dzięki temu możemy cieszyć się aplikacją na naszych urządzeniach.