29 maja, 2022

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Jak walka Canelo z Bevolem wpłynęła na play-off meksykańskiej Super League

Canelo Alvarez powróci na ring w najbliższą sobotę, 7 maja (zdjęcie: Joe Camboreale/USA Today Sports)

Odliczanie rozpoczęło się, aby zobaczyć walkę Saul cynamon Alvarez przeciwko Dmitrij Bevol 7 maja następny w Las Vegas, Nevada, Stany ZjednoczoneTak, a meksykański mistrz wagi średniej powróci na ring po sukcesie z 2021 roku, który uczynił go ostatecznym mistrzem wagi średniej po zjednoczeniu 168 funtów.

Znaczenie bitwy było tak wielkie, że Liga MX była od niej uzależniona Występ cynamon Alvarez i jego wpływ na harmonogram Liga MX. wydarzenie cynamon vs bevol Spowodowało to przesunięcie niektórych meczów play-off. według Dawid Medranowspółpracownik w Aztec SportUjawnił powody, które skłoniły dwa kluby do zmiany zwykłego harmonogramu i zagrają teraz w nowym terminie, starając się przenieść je do ligi.

Kiedy już wiadomo było, które osiem drużyn powalczy o miejsce na „Wielkiej Piłce Nożnej”, mecze zaplanowano na sobotę 7 maja i niedzielę 8 maja. Puebla i Chivas to dwoje z kwalifikatorów do kolejnego etapu turniejuwięc byli pod wpływem preferencji dla światowej imprezy bokserskiej.

dopasuj plakat
Plakat meczu Canelo vs Bevol (Zdjęcie: Twitter / @canelo)

mecze Puebla kontra Mazatlan i Chivas kontra Pumas Odbędzie się ona w niedzielę 8 maja odpowiednio o godzinie 17:00 i 19:15. Należy zaznaczyć, że obie drużyny grają zazwyczaj w sobotnie popołudnie, ale tym razem musiały zmienić swój grafik.

Zgodnie z wyjaśnieniem Davida Medrano, otwarte kanały telewizyjne obejmujące Liga MX i bitwy cynamon Alvarez postawił na walkę z BevolDlatego postanowiono zmienić gry margines Oparte na święte stado w ten sposób uniemożliwiając im zakłócanie przed zawodami pokrycia 168-funtowego jednolitego mistrza.

Ustalił to analityk sportowy na swoim zweryfikowanym profilu na Twitterze:

„Ze względów telewizyjnych Puebla i Chivas zagrają w niedzielę od sobotniej nocy Aztek s Telewiza Mają walkę z Canelo Alvarezem.

David Medrano wyjaśnił, dlaczego Puebla i Chivas zmienili swój harmonogram kwalifikacji (Zdjęcie: Twitter/@medranoazteca)
David Medrano wyjaśnił, dlaczego Puebla i Chivas zmienili swój harmonogram kwalifikacji (Zdjęcie: Twitter/@medranoazteca)

Należy zauważyć, że oba zespoły są zwykle transmitowane przez TUDN s Aztec Sport Z tego powodu firmy nadały priorytet zasięgowi Saúl lvarez, ponieważ obaj TUDN Jak? Aztec TV Sieci telewizyjne będą relacjonować powrót Guadalajary na ring.

READ  Andriej Szewczenko wysyła emocjonalny przekaz po ataku Rosji na Ukrainę

Od czasu potwierdzenia walki Alvareza obie sieci telewizyjne są odpowiedzialne za promowanie wśród swoich widzów doskonałej relacji z meczu, ponieważ cynamon postaram się zrobić Pas WBA ام (WBA) w kategorii mocne światło I obrabuj niepokonanego rosyjskiego wojownika.

ten Ceremonia ważenia odbędzie się w piątek 6 maja o godzinie 16:00. Z centralnego Meksyku, natomiast walki rozpoczną się po godzinie 20:00.

Tak rozstrzygnięto eliminacje Clausura 2022 Championship Qualifier (fot. Liga MX)
Tak rozstrzygnięto eliminacje Clausura 2022 Championship Qualifier (fot. Liga MX)

W pierwszy weekend maja będzie intensywna meksykańska aktywność sportowa, bo oprócz oglądania zawodów Saul AlvarezNa MX Liga Będzie można dowiedzieć się, kto to będzie Drużyny, które powalczą o tytuł Clausury 2022. Więc teraz automatycznie sklasyfikowane drużyny są już w rankingu PachucaI tygrysyI atlas s USAktórzy czekają na spotkanie z rywalami.

Mecze reklasyfikacji, które odbędą się w sobotę, to Monterrey vs Atlético de San Luis o 20:00 oraz Cruz Azul vs Necaxa, które odbędą się o 17:45 na Estadio Azteca.

Czytaj: