5 grudnia, 2021

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Jak usunąć przypadkowo przesłany status WhatsApp?

Zgłoszenie na początek tego roku 2021 Czaty za pomocą Usługa wiadomości dojrzeć WhatsApp Miał bardzo zły czas. Kryzys nie odebrał mu pozycji, ponieważ Podanie Najczęściej pobierany na świecie w swojej kategorii, zmniejszył liczbę użytkowników na całym świecie o kilka milionów.

Aby nadrobić Twój problem, firma Serwis społecznościowy Facebook Został wdrożony w tworzeniu ulepszonych narzędzi do ochrony prywatności i bezpieczeństwa swoich klientów, które są zawarte w tegorocznej dużej aktualizacji.

Najnowsze zapowiedzi obejmują: kratownice tymczasowy, Zawód „spójrz razz”, zamki z odcisk palca albo Tryb wielu urządzeń Wśród innych funkcji wciąż testowana jest funkcja usuwania instancji, które przypadkowo ładujesz od razu, więc zwróć na to uwagę.

Jeśli przez pomyłkę prześlesz treści do WhatsApp, możesz je od razu poprawić. (Pixabay)

Funkcja przy drzwiach to cofnięcie statusu wysyłania, która jest aktualnie dostępna w tej wersji Beta 2.21.22.6 przez WhatsApp Android.

Dzięki temu możesz szybko usunąć stan; Niezależnie od tego, czy jest to zdjęcie, film lub tekst, który publikujesz przez pomyłkę, a otrzymasz kilka sekund na natychmiastowe usunięcie bez konieczności sięgania po nie w celu usunięcia go ręcznie, Gmail Ci to umożliwia.

Sugerujemy przeczytanie Wizy amerykańskie H-2B: 33 000 wakatów dla pracowników zagranicznych

Jego działanie jest proste: kiedy opublikujesz swoją treść, zobaczysz legendę na dole ekranu stan wysłałem Po prawej stronie znajduje się przycisk Cofnij. Jeśli go naciśniesz, pojawi się drugie powiadomienie, informujące o usunięciu odpowiedniego statusu.

W tej chwili można bez problemu usunąć status w WhatsApp, ale procedura polega na uzyskaniu dostępu do sekcji stan: schorzenie I dotknij trzech kropek (konfiguracji) w swojej historii, a następnie dotknij ponownie odpowiedniego obrazu lub tekstu przez kilka chwil, aby móc go usunąć, gdy ikona kosza, którą musisz dotknąć, pojawi się powyżej.

Polecam również WhatsApp Web, dzięki czemu przestaniesz pojawiać się online podczas odpowiadania na wiadomości

Nie jest to szczególnie trudny proces, ale zajmuje trochę więcej czasu, niż możesz chcieć, gdy spieszysz się z usunięciem treści przesłanych przez pomyłkę i nie chcesz, aby inni je widzieli.

W ten sposób możesz zareagować wystarczająco szybko, aby ukryć tę nieprzyjemną sytuację, zanim ktoś inny przyjedzie ją sfotografować lub zrobić zdjęcie. Zrzut ekranu.

Aby uzyskać więcej informacji na ten temat i inne, odwiedź sekcję Technika z moja kieszeń.

READ  Roblox: Użytkownicy zgłaszali spadek usług przez kilka godzin