9 lutego, 2023

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Jak sprawić, by WhatsApp w systemie Windows automatycznie wyświetlał nieprzeczytane wiadomości

Dowiedz się, jak skonfigurować WhatsApp Desktop, aby wyświetlał tylko nieprzeczytane czaty.

Jeszcze jakiś czas temu był to WhatsApp na PC Nie jest dobrze zoptymalizowany, ponieważ była powolna i nie miała wielu interesujących funkcji, które miała aplikacja mobilna. Ale wszystko to zmieniło się wraz z pojawieniem się nowej wersji WhatsApp Desktop w Microsoft Store.

Dzięki tej aktualizacji aplikacja jest znacznie szybsza i bardziej intuicyjna Dokonano nawet kosmetycznego przeprojektowaniaOprócz przydatnych funkcji, takich jak Skróty klawiaturowe WhatsApp na pulpicie. Ale w ramach wszystkich tych funkcji najbardziej interesujące dla użytkowników, jakie mają Wiele niezweryfikowanych czatów i grupto możliwość skonfigurowania tak, aby program wyświetlał tylko nieprzeczytane wiadomości.

Jeśli jesteś zainteresowany Wiedz, jak możesz to zrobića następnie szczegółowo to wyjaśnić.

Jak skonfigurować WhatsApp Desktop, aby wyświetlał nieprzeczytane wiadomości

Sprawienie, by WhatsApp Desktop wyświetlał tylko nieprzeczytane czaty, jest bardzo proste

Sprawienie, by WhatsApp Desktop wyświetlał tylko nieprzeczytane czaty, jest bardzo proste

Wiele osób dołączyło i dołączyło do grup na WhatsApp Mnóstwa rozmów, których nie czytałeś, albo ze względu na czas, zainteresowanie, albo z jakiegokolwiek innego powodu. I to właśnie możliwość dowiedzenia się, że ktoś przeczytał Twoje wiadomości, jest jedną z najciekawszych funkcji aplikacji, choć jest skomplikowana, gdy Ludzie wyłączają czekJednak nadal jest to możliwe Dowiedz się, czy ktoś przeczytał Twoją wiadomość bez niebieskiego zaznaczenia.

A jeśli jesteś jedną z tych osób, które mają wiele nieprzeczytanych czatów, ale chcą je przeglądać jeden po drugim, Bez ingerowania w resztę rozmówPowinieneś wiedzieć, że można skonfigurować aplikację tak, aby po uruchomieniu wyświetlała tylko nieprzeczytane czaty.

Aby wykonać to zadanie, wystarczy wykonać następujące kroki:

  • Pierwszą rzeczą jest dostęp do WhatsApp Desktop na komputerze z systemem Windows.
  • Teraz musisz kliknąć trzy kropki obecne w prawym górnym rogu czatów.
  • Następnie kliknij opcję Filtruj czaty według.
  • Spowoduje to wyświetlenie niektórych opcji filtrów, ale jedną z ważnych jest jedna z nich nie czytać.

W tym celu filtrowanie czatów w WhatsApp Desktop jest bardzo łatwe Pokaż tylko te, których nie czytałeś. Jednak nie jest to jedyna opcja, ponieważ pozwala również wybrać tak, aby między innymi wyświetlały się tylko wiadomości od kontaktów, których nie zapisałeś. Z pewnością ciekawy post dla tych, którzy kumulują wiele nieprzeczytanych rozmów.