25 stycznia, 2022

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Jak spalasz tłuszcz chodząc? Wskazówki, jak ulepszyć to ćwiczenie

Spalaj tłuszcz chodząc Jest to możliwe, ale ważne jest, aby było to zrobione świadomie i różnymi narzędziami, żeby można było to zrobić Uprawiać sport To naprawdę działa.

Przede wszystkim najważniejsze jest, aby pamiętać, że klucz do każdej formy Uprawiać sport NS Aktywność fizyczna Ma to na celu uniknięcie negatywnych skutków Siedzący tryb życia, co jest bardzo powszechne w naszym życiu ze względu na spędzane godziny pracy, czas spędzany przed ekranem, nawet w czasie wolnym oraz dziedziczenie złych nawyków w naszym stylu życia. ten Siedzący tryb życia może szkodzić zdrowiu Negatywne skutki obejmują utratę siły mięśni i osłabienie kości po depresyjne stany emocjonalne i niską energię. Dlatego musimy zdać sobie sprawę, że prosty czasownik to czasownik chodzenie na duże odległości To naprawdę bardzo pomaga w dbaniu o zdrowie ciało To jest rodzaj Uprawiać sport Fizyka Zawsze będziesz lepszy niż życie leniwy.

Ale poza tym Spalaj tłuszcz chodząc Tak, jest to możliwe, a oto kilka wskazówek, które podają niektórzy eksperci, aby tak się stało:

pogoda

Bardzo przydatne narzędzia do liczenia kroków i czasu

iStock

NS Spalaj tłuszcz chodząc To jest zalecane On chodzi Przez co najmniej 30 minut dziennie. Ponadto spójność jest niezbędna, ponieważ jest kluczowa Uprawiać sport Fizyka Pokaż wyniki. W tym sensie przykładem jest to On chodzi Przynajmniej pięć razy w tygodniu. Jednak według Centers for Disease Control and Prevention (CDC), w celu uzyskania dodatkowych korzyści zdrowotnych, zalecają podwojenie tego celu, do jednej godziny Wzrost dziennie przez pięć dni w tygodniu.

kroki

Według Laury Arndt, trenera personalnego z certyfikatem NSCA, najlepiej jedna osoba Jak ja W rzeczywistości około 10 000 kroków dziennie palenie gruby. Ponieważ ten cel nie jest łatwy dla wszystkich (może to być ze względu na czas lub kondycję fizyczną, nawet miejsce, w którym jest) On chodzi W przypadku tej liczby kroków istnieje alternatywa dla chodzenia co najmniej od 3000 do 5000 kroków, co jest średnią liczbą kroków wykonywanych podczas energicznego 30-minutowego spaceru. Ponieważ jednak siedzenie przez cały dzień nie jest zalecane, najlepiej zwiększyć tę ilość o chodzenie na duże odległości środkowy. Dlatego ważne jest, aby znaleźć czas między rutyną pracy a innymi, aby zwiększyć liczbę kroków, które wykonujemy dziennie, wiedząc, że średnio 10 000 to bardzo dobry cel, który może zapewnić część z Korzyści zdrowotne wynikające z chodzenia.

intensywność

Jeśli chcesz zwiększyć potencjał Wzrost NS palenie grubyZalecamy dać jej dodatkową energię. Na przykład upewnij się, że Twoje kroki są stabilne i energiczne, ponieważ możesz podnieść tętno. Możesz również dołączyć plik Wzrost Niektóre ruchy ramion, które pomagają spalić więcej tłuszczu. Wreszcie, jeśli pozwala na to twoja kondycja fizyczna, możesz nieco obciążać swój chód. Na przykład plik piknik rolnikPolega na chodzeniu z hantlami lub małymi ciężarkami, ale należy to robić ostrożnie, aby nie zranić pleców.

dieta

Nie zapomnij wypić wystarczającej ilości wody w ciągu dnia

walka o akcje

Jak we wszystkich formach Uprawiać sportI Spalaj tłuszcz chodząc Wymaga niezbędnego dodatkowego składnika: diety. I nie ma znaczenia, czy wykonujesz najbardziej intensywną rutynę na siłowni, czy po prostu ćwiczysz Uprawiać sport Fizyka Umiarkowane z dnia na dzień, jeśli nie jesz dobrej diety jako suplementu, wyniki nie będą widoczne. Dlatego zalecamy towarzyszenie Ci chodzenie na duże odległości W przypadku diety bogatej w błonnik, takiej jak owoce i warzywa, pij dużo wody, unikaj rutynowych napojów bezalkoholowych i napojów alkoholowych, a także ogranicz spożycie tłuszczów i cukrów.

Teraz już wiesz, śmiało włącz spacery do swojej codziennej rutyny. ponad wszystko Jeśli spędzasz cały dzień siedząc, Temu Uprawiać sport Po tym konieczne będzie posiadanie ciało A twój umysł leczy.

READ  Odkryli na księżycu Saturna sygnał „nowej klasy „małych oceanicznych” światów duchów