28 września, 2023

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Jak rozegrasz Klubowe Mistrzostwa Świata 2025 w nowym formacie?

Jak rozegrasz Klubowe Mistrzostwa Świata 2025 w nowym formacie?

ESPN5 czerwca 2023, 00:59Czytanie: 3 minuty.

Nowy format Klubowych Mistrzostw Świata będzie podobny do poprzedniego Pucharu Świata, z 32 drużynami i ponad miesiącem

On Nowa formuła przyłączać klubowe mistrzostwa świataktóry zostanie pokazany po raz pierwszy w r 2025Będzie miał 32 uczestniczące drużyny i będzie grał przez miesiąc w kraju gospodarzu, więc coroczny proces, który gromadzi siedem klubów rocznie, zakończy się w grudniu 2023 roku w Arabii Saudyjskiej.

Miejsca dla każdej federacji będą rozdzielane przez federacje; Wystąpi 12 drużyn UEFA (Europa), VI z KONMEBOL (Ameryka Południowa), 4 CONCACAF (Ameryka Północna), 4 Odpowiedni (Azja), 1 OFC (Oceania) oraz przedstawiciel kraju goszczącego.

Warto zauważyć, że w przypadku, gdy klub zdobędzie dla swojego związku dwie lub więcej wersji najwyższych mistrzostw klubowych w latach 2021-2024, do osiągnięcia mistrzostwa zostanie wykorzystana klasyfikacja klubu obliczona według kryteriów sportowych.

Leon i Monterrey to dwie meksykańskie reprezentacje narodowe, które zakwalifikowały się do Klubowych Mistrzostw Świata FIFA 2025, razem z Realem Madryt i Chelsea.ESPN

Na liście dostępu zostanie nałożony limit dwóch klubów z każdego kraju, z wyjątkiem przypadków, gdy więcej niż dwa kluby z tego samego kraju wygrały najlepsze rozgrywki klubowe związku w okresie czterech lat.

Format obejmie fazę grupową ośmiu regionów po czterech uczestników w każdym, z dwoma najlepszymi miejscami w każdej grupie kwalifikującymi się do 1/8 finału.

Z drugiej strony wskazówka FIFA Zgodził się na coroczne klubowe rozgrywki rozpoczynające się w 2024 roku, od obecnej wersji klubowe mistrzostwa świata Przestanie grać po Expo 2023.

Turniej, podobnie jak jego poprzednia odsłona, zrzeszy mistrzów najwyższych rozgrywek klubowych poprzez Konfederację i zakończy się finałem, który odbędzie się na neutralnym stadionie, ale drużyna z UEFA To podnosi się Mistrzowie Przybędzie automatycznie i będzie czekać na międzykontynentalne stowarzyszenie między resztą konfederacji kontynentalnych, aby pozbyć się konkurencji.

Jakie drużyny kwalifikują się do Klubowych Mistrzostw Świata 2025?

przez UEFA Ostatnia czwórka bohaterów Liga Mistrzów W okresie od 2021 do 2024 r., tj. Chelsea I Real Madryt Aby uzyskać gwarantowane miejsce, kolejny zostanie wyeliminowany z finału pomiędzy Manchester I Pochować A rok 2024 jest bezpłatny. Pozostałe osiem miejsc w turnieju międzynarodowym zostanie przyznanych zgodnie z rankingiem Konfederacji.

READ  Domingo odesłał Germána po sprawdzeniu go pod kątem mazi

Brazylia będzie miała podwójną obecność w Klubowe Mistrzostwa Świata 2025Dobry Palmeiry I flamenco Podniesiony prosto Puchar Libertadores 2021 i 2022, podczas gdy stanowisko na 2023 r. jest ustalane w listopadzie, a stanowisko na 2024 r. jest w toku. Pozostała para biletów również zostanie przydzielona według rankingu KONMEBOL.

CONCACAF Ma oczekującą witrynę, na której tylko mistrzowie mistrzostw Konfederacji W.L.L Monterey zdobył puchar w 2021 roku, Seattle Sounders w 2022 i Lew Jest najnowszym królem.

dla Azji, półksiężyc przyjdzie klubowe mistrzostwa świata Dzięki laurowi zdobytemu w 2021 r. Czerwone Diamenty Urawy Zrób to samo w edycji 2022-23 programu „Team”. LewZagrają w wersję 2023 2025 przyłączać klubowe mistrzostwa świata. Mistrzowie Konfederacji z 2023 i 2024 roku wciąż są w toku.

Al Ahly Egipt i Wydad Casablanca Maroko jest autoryzowanym przedstawicielem Afryki w Klubowe Mistrzostwa Świata 2025 Dzięki tytułom z 2021 i 2022 roku iw tej edycji Champions Cup są także w finale, więc ranking musi posłużyć do wyłonienia trzeciego gościa. Bilet 2024 jest nadal w toku.

W przypadku Oceanii, mistrz z lat 2021-2024 przyniesie najlepszą pozycję w klubowym rankingu Konfederacji. Tak samo jak w poprzednim formacie, miejsce gwarantowane będzie dla kraju gospodarza.