24 czerwca, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Jak powinny wyglądać zasłony w salonie, aby jak najłatwiej przyciągać pieniądze według Feng Shui?

Jak powinny wyglądać zasłony w salonie, aby jak najłatwiej przyciągać pieniądze według Feng Shui?

wszystko w nasz dom Ma inną energię i ważne jest, abyśmy starali się zrównoważyć środowisko tak, aby było to korzystne dla domu. Jednym ze sposobów na zwiększenie pozytywnych emocji są zasłony. Wierzcie lub nie, ale są ważne, ponieważ mają bezpośredni kontakt z oknami i zawsze gromadzą energię z zewnątrz. Dlatego też Feng Shui zaleca wzięcie pod uwagę co najmniej 3 rzeczy Aby Twój dom był w dobrym stanie, a Ty przyciągałeś pieniądze.

Wskazówka nr 1

the zasłony Najlepiej, aby była wykonana z tkaniny, aby lepiej pochłaniała energię. Ciemniejsze kolory są również zalecane, jeśli obszar jest intensywny świetlnyi jasne odcienie, jeśli oświetlenie jest słabe.

Kolorowe zasłony dla zrównoważenia otoczenia | piksele

Wskazówka nr 2

the Zasłony To świetny przedmiot, którego możesz użyć balansować the energia z domu, jeśli okna są za duże. To dlatego, że dostarczają składnik drewna, który pomaga wahadłowy the wibracje od domu.

Zasłony do dużych okien | piksele

Wskazówka nr 3

the tekstura Ważne, ponieważ grubsze mogą łatwo blokować przepuszczanie światła i będą wpływać, ponieważ mogą generować światło uczucie stresu. Tymczasem cienkie przepuszczają światło i tyle Zwiększa dobrą energię

Subtelne odcienie poprawiające energię | piksele

Teraz wiesz, jakie są 3 najważniejsze wskazówki feng shui Możesz więc powiesić ją na zasłonach w salonie i przyciągnąć spokojne i jasne otoczenie, a dzięki dobrej energii możesz być atrakcją pieniądze.

READ  Czy nastąpi „załamanie” stopy procentowej? Oto, co Citi mówi o nadchodzącej reklamie Banxico – El Financiero