14 kwietnia, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Jak nosić nanokini?  JLo projektuje stroje kąpielowe, które podkreślają idealne pośladki

Jak nosić nanokini? JLo projektuje stroje kąpielowe, które podkreślają idealne pośladki

Drodzy Czytelnicy, zbliża się lato, a my niedawno odkryliśmy a stroje kąpielowe Bardzo zmysłowy, do tego jest idealny Pokaż idealne pośladki. Dobra wiadomość jest taka, że ​​to JLo Bada nas pod kątem dobra, którego w ten sposób nie zobaczymy Nanokina Idealny dla krągłości latynoskich kobiet.

Jennifer Lopez projektuje bikini podkreślające dolną część brzucha

Niektóre zdjęcia zostały udostępnione za pośrednictwem sieci społecznościowych tłumaczowi Na ziemiNoś fioletowe stroje plażowe. Z tej okazji zdecydował się na odzież z elastycznej tkaniny, która dopasowuje się do różnych kształtów, a zepsuta część była jego znakiem rozpoznawczym zwierzęcy nadruk.

Radzimy, abyś odważył się odtworzyć jego sugestię podczas następnej wizyty na plaży, a ten odcień jest idealny do podkreślenia opalenizny, a biodrówki to najlepszy sposób na zmniejszenie objętości dolnej części brzucha, co ci w tym pomoże. Pokaż płaski brzuch.

Jennifer Lopez projektuje bikini podkreślające dolną część brzucha. Zdjęcie: @jloiconic

Kobiety w strojach kąpielowych: jaki jest trend Naokini?

the kierunek nanokini Powstała dzięki Dua Lipie, która zaprosiła nas do odsłonięcia naszej najbardziej zmysłowej strony w malutkim kostiumie kąpielowym. Szydełkowanie to jedna z moich ulubionych tkanin, ale znajdujemy ją w różnych fakturach, kolorach, wzorach i fakturach. Celem jest odsłonięcie dużej ilości skóry.

Czy używasz Nanokina w stylu JLo chwalić się Idealne pośladki? Jesteśmy gotowi to przetestować stroje kąpielowe.

READ  Co oznacza Radio Queen po hiszpańsku?