21 lipca, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Jak mogę korzystać z karty kredytowej bez popadania w długi?

Jak mogę korzystać z karty kredytowej bez popadania w długi?

Aby móc zarządzać plikami finansowanie osobiste Zintegruj użycie Karta kredytowa dla Was życie finansowenajlepiej jest wiedzieć, jak działa to narzędzie, a także kilka wskazówek, aby stało się twoim sprzymierzeńcem, a nie było obciążeniem, do którego przywykłeś Forma płatności lub płatność.

Jeszcze przed zatrudnieniem plastikowy bank Najlepsze jest to, że wiesz, na czym polega ten rodzaj produktu finansowego, a także kilka podstawowych kwestii, na które powinieneś zwrócić uwagę, aby cieszyć się plastikiem bankowym, a nie cierpieć z powodu korzystania z niego bez świadomości siebie, więc powiemy ci sześć aspekty, których nie powinieneś przechodzić poniżej najwyższego poziomu.

Aby Twoja karta kredytowa była Twoim sprzymierzeńcem, a nie wrogiem, poznaj te aspekty, aby jak najlepiej wykorzystać swój plastik. (Freepik)

Twój limit kredytowy. Jeśli chcesz wykorzystać kredyt na swoją korzyść, aby zbudować bogactwo i nie stać się problemem, powinieneś obliczyć swoją zdolność do spłaty, aby nie popaść w nadmierne zadłużenie, przekraczając żądaną kwotę. poziom przychodów Pozwala na pokrycie

Sugerujemy przeczytanie Praca przy projektowaniu gier wideo: to są niezbędne wymagania

Jeśli masz znacznie większą linię kredytową, niż jesteś w stanie zapłacić, będzie to w porządku, abyś mógł pozwolić sobie na kapitał w sytuacji awaryjnej, ale w codziennym życiu najlepiej ograniczyć się do tego, co chcesz możesz zapłacić bez problemu z ustaleniem osobistego limitu opłat.

Płać na czas. To jest klucz do całości, ponieważ posiadanie możliwości sfinansowania zakupów ponad stan w określonym czasie ma swój koszt w koncepcji odsetek, lepiej płacić w wymaganym terminie, aby nie kumulować i nie w końcu płacisz znacznie więcej niż oryginalna faktura.

Uważaj na minimalne płatności. Kiedy Data wycięcia karty kredytowej i Konto Playground Dając strach z całkowitą kwotą, minimalna sugestia płatności, którą bank daje, byłaby kusząca, ale powinieneś zostawić to jako ostateczność, aby uniknąć kłopotów, ponieważ jest to płatność, która służy tak, że Twoja linia kredytowa jest nie tnie, ale generuje odsetki i to, co jesteś winien bankowi, zacznie rosnąć.

Zakupy na raty. Gdy masz zakup na dużą kwotę, metoda kupowania na miesiące bez odsetek za pomocą karty bankowej jest świetną opcją na zamrożenie kosztu produktu i rozłożenie go na raty, które łatwo spłacisz.

Postaraj się pozostawić to narzędzie tym zakupom, które dadzą Ci zainteresowanie, które przetrwają w czasie, jako urządzenie, które pomaga Ci w pracy, a nie w celach rekreacyjnych, ponieważ będzie Cię oprocentować, gdy będziesz je płacić, zwracając Ci koszty. Musisz uważać, aby nie nadużywać tej metody, aby nie nasycić swoich kart kredytowych.

Dodatkowy plastik. Jeśli przejmujesz kontrolę nad swoimi finansami osobistymi, jasno określając, na jakie zakupy możesz sobie pozwolić, kierując się miesięcznym budżetem, i jeśli będziesz zamawiać dodatkowe karty dla innych członków rodziny, ważne będzie utrzymywanie ścisłej komunikacji na temat ich używania, tak że nie ma nieporozumień.

Biuro kredytowe. Na koniec przyjrzymy się wyglądowi pliku Zarejestruj się Kredyt w biurze kredytowym To on śledzi wszystkie żądane finansowanie, a także twoje zachowanie związane z przejęciem wspomnianych zobowiązań finansowych, zgłaszając wszystkie te dane firmie finansowej. Towarzystwo Informacji Kredytowej (SIC), który jest tym podmiotem.

Sugerujemy przeczytanie Czy masz ten mały grosz? Proszą o 60 000 pesos każdy

Ponieważ w tej bazie danych jest zapisane wszystko, z czym banki konsultują się, kiedy prosisz je o pożyczkę lub inne finansowanie, najlepiej, aby te zapisy mówiły o Tobie jak najwięcej i powinieneś pokrywać swoje miesięczne płatności we wskazanym dniu bez Opóźnij, aby się nie odbijało i ciesz się Dobrze wykwalifikowane, aby Twoje aplikacje nie zostały odrzucone.

Więcej informacji na ten i inne tematy znajdziesz w naszym dziale kredyty Z moja kieszeń.

Podążaj za nami

Absolwent Szkoły Studiów Międzynarodowych i Polityki Publicznej Autonomicznego Uniwersytetu Sinaloa. Obserwator nieba i przyrody. Miłośniczka muzyki i literatury.

Więcej

READ  Así luce un auto que vale casi un millón de pesos nadando en Tlalpan