20 kwietnia, 2024

Jak gra się w Liga MX Repaschage i Liguilla?  Tak to działa

Jak gra się w Liga MX Repaschage i Liguilla? Tak to działa

Meksyk /

format pliku MX Liga Spotkanie z meksykańskimi mistrzami piłki nożnej zostało zmodyfikowane z inauguracyjnego turnieju 2020, z powrotem Repasaże, aby otworzyć kolejne okno do rywalizacji i pomocy Kluby Aby uzyskać więcej dochodów i rynków w wyniku pandemii Covid-19.

Czterech najlepszych w tabeli generalnej jest rozstawionych prosto do Liguilla, podczas gdy awansują z 5. na 12. miejsce w Repechage, gdzie zmierzą się ze sobą, aby określić ostatnie cztery drużyny Liguilla.

Jak działa Liga MX Repaschage i ile gier?

W jednym meczu u siebie zmierzą się 5v12, 6v11, 7v10, 8v9 z najwyższych pozycji w tabeli; W przypadku remisu w ciągu 90 minut, Zwycięzca tej serii jest rozstrzygany przez rzuty karne.

„Zwycięskimi klubami w meczach reklasyfikacji będą te, które strzelą najwięcej goli w trakcie meczu. W przypadku remisu pod względem liczby bramek, rzuty karne będą wykonywane w sposób opisany w Artykule 22, dopóki nie nastąpi zwycięzca (art. 18 Regulaminu Konkursu)

Czym są Repasaże?

• (5) Puebla kontra (12) Mazatlan
  • (6) Chivas kontra (11) Pumy
  • (7) Monterrey kontra (10) Atlético San Luis
  • (8) Cruz Azul kontra (9) Necaxa

Jak definiuje się Liguilla MX?

Zwycięzcy Repasażu zajmują miejsca 5-8 przeciwko czwórce najlepszych i pozostają: 1 vs 8, 2 vs 7, 3 vs 6 i 4 vs 5.

Mecze ćwierćfinałowe są rozgrywane jako mecze u siebie i na wyjeździe, najpierw na własnym boisku drużyny z najgorzej sklasyfikowaną drużyną, a następnie na boisku drużyny z najwyżej sklasyfikowaną drużyną; W przypadku remisu na globalnej tablicy wyników awansujesz Najlepsza drużyna w tabeli.

W półfinale dynamika jest taka sama, stoją 1 na 4 i 2 na 3 i podobnie jak w ćwierćfinale rozgrywane są dwa mecze, a w przypadku remisu w sumie dwóch meczów Kwalifikuje się do finału i jest najlepszy w tabeli.

Finał rozgrywany jest również w dwóch meczach, ale w przypadku remisu w dwumeczu o mistrzu decyduje dogrywka, czyli rozgrywane są dwie połowy po 15 minut i Jeśli remis jest utrzymany, tytuł rozstrzyga się w serii rzutów karnych.

READ  Mazatlan kontra Ameryka: cele, podsumowanie i wideo