3 grudnia, 2023

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Jak aktywować nowy „tryb prawdziwej ciemności” w WhatsApp? | Zabawa sportowa

Jak aktywować nowy „tryb prawdziwej ciemności” w WhatsApp? | Zabawa sportowa

Do znanych firm produkujących telefony komórkowe, takich jak: Samsung, Huawei, Motorola itp., należą ekrany OLED-owe W nowych modelach jest to technologia polegająca na wyłączeniu 100% pikseli, aby pokazać czystą czerń podczas korzystania z aplikacji z włączonym trybem ciemnym, a zaletą jest to, że zużywasz mniej baterii.

WhatsApp Jest to usługa przesyłania wiadomości, z której użytkownicy korzystają przez większość dnia. Jeśli chodzi o wspomnianą powyżej implementację Meta, tak Czasami poziom naładowania baterii jest niski, nawet jeśli włączysz tryb ciemnyBo to nie daje intensywnej czerni, a raczej ciemnoniebieski.

Patrzeć: Kroki, aby aktywować tryb „WhatsApp Web” w aplikacji mobilnej

Pomysł jest taki, że piksele na wyświetlaczach OLED nie wyłączają się całkowicie w ciemnym trybie WhatsApp, oznacza to, że nadal będziesz zużywać trochę energii; Ale, Meta już przygotowuje nowy tryb prawdziwej ciemnościCo to jest i jak z niego korzystać? W Mag wyjaśnimy to poniżej.

Przewodnik po korzystaniu z trybu True Dark w WhatsApp

 • Nazwali to tak, ponieważ ich teraz ciemny wygląd miałby czysty czarny kolor.
 • Pamiętaj, że oszczędność energii będzie również zależeć od sposobu użytkowania WhatsApp.
 • Co prawda są to drobne zmiany, ale niewątpliwie odciążą oczy.
 • On Prawdziwy tryb ciemny Jest to funkcja, która jest obecnie dostępna tylko w wersji beta 2.23.20.10 aplikacji WhatsApp na Androida.
 • Aby ją pobrać, przejdź do Sklepu Google Play i w pasku wyszukiwania wpisz nazwę aplikacji.WhatsApp„> Uzyskaj dostęp do aplikacji i przewiń w dół.
 • Tutaj zobaczysz opcję Aby zostać beta testerem. Jeśli nie możesz go znaleźć, kliknij Dalej .
 • Zaakceptuj warunki, a będziesz musiał chwilę poczekać, aż zaczniesz pobierać WhatsApp Beta.
 • Otwórz aplikację demonstracyjną > wejdź w „Ustawienia” > kliknij sekcję „Czaty” > „Motyw” > wybierz „Ciemny”.
Po lewej stronie stary tryb ciemny, po prawej nowy. (Zdjęcie: Wapita Info)

Powody aktywacji wiadomości tymczasowych w WhatsApp

 • składowanie: Jeśli kontakt lub grupa zazwyczaj wysyła Ci „memy” w postaci zdjęć lub filmów, tutaj należy aktywować wiadomości tymczasowe, ponieważ zapobiegnie to dalszemu zapisywaniu wyświetlanych plików w pamięci wewnętrznej Twojego smartfona.
 • Prywatność: Czy sprawdzają twój telefon komórkowy? Dzięki temu narzędziu nie pozostawisz żadnych wiadomości ani dowodów na czacie, po upływie skonfigurowanego czasu czat będzie całkowicie pusty.
 • Przechowuj niepotrzebne zdjęcia i filmy– Jasne, czasami udostępniają powtarzające się zrzuty ekranu, zdjęcia lub filmy, a to po prostu zajmuje miejsce w telefonie, więc usuń je jak najszybciej.
 • niezależny: Dotyczy czatów indywidualnych, grupowych lub wszystkich.
READ  Symbole darmowego ognia na dziś 7 kwietnia 2022 r.; Wszystkie nagrody są bezpłatne

Jak uniemożliwić WhatsApp automatyczne pobieranie obrazów?

Aby zarządzać swoimi preferencjami, dotknij Ustawienia > Pamięć i dane. Możesz tam wybrać, kiedy chcesz, aby WhatsApp automatycznie pobierał zdjęcia, pliki audio, wideo i dokumenty. Stuknij każdy typ multimediów i wybierz opcję Nigdy, Wi-Fi lub Wi-Fi i mobilna transmisja danych.

Jak aktywować automatyczne wiadomości w WhatsApp?

Otwórz aplikację WhatsApp Business. Kliknij ikonę Więcej opcji > Narzędzia pracy > Wiadomość o nieobecności. Aktywuj opcję wysłania wiadomości. W obszarze Wiadomość o nieobecności stuknij wiadomość, aby ją edytować, a następnie stuknij OK.

Czy spodobały Ci się nowe informacje o WhatsApp? Nauczyłeś się przydatnej sztuczki? Ta aplikacja jest pełna nowych „sekretów”, kodów, skrótów i narzędzi, których możesz próbować dalej, a aby uzyskać więcej informacji, wystarczy wpisać poniższy link WhatsApp W Debord to wszystko. na co czekasz?