28 października, 2021

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Itati Cantoral i jego bracia sprzedają dom ojca za 27 milionów pesos

11 lat po śmierci noszę Roberto CantoralIch czworo dzieci: Roberto, Carlos, itaty i Jose Sprzedaż słynnej rezydencji kompozytora, który znajduje się w ekskluzywnej dzielnicy Rancho Viejo w Teksasie (USA).

O, Jose Cantoral, 45, najmłodszy z dzieci, wyjaśnia, dlaczego zdecydowali się wystawić luksusową rodzinną posiadłość na sprzedaż.

– Sprzedają dom twojego ojca…

„Tak właśnie jest, chociaż mój ojciec już nie żyje, W tym domu bawiliśmy się na imprezach i świętachAle od zeszłego roku zmarła moja mama, ja i moi bracia przestaliśmy chodzić i dlatego zdecydowaliśmy się go sprzedać”.

– Wyobrażam sobie, jak trudno byłoby pozbyć się narkotyku o wielkiej wartości sentymentalnej, prawda?

„W porządku, ale Płaciliśmy dużo pieniędzy za coś, z czego nie korzystaliśmyI nie możemy sobie pozwolić na ten luksus w sytuacji, w której wszyscy się znaleźliśmy z pandemią”.

-Kompletny …

“dodaj do tego, Nie możemy go często odwiedzać ze względu na ograniczenia, do których Stany Zjednoczone muszą podróżować; Sprzedaż nieruchomości to najlepsza opcja.”

itati cantoral tvnotas

Czy twoja matka wiedziała, kiedy żyła, że ​​chcieli sprzedać dom, w którym mieszkała z twoim ojcem?

„Nie, ponieważ staramy się zachować wszystko do jego dnia, ale po jego odejściu, Zebraliśmy się i postanowiliśmy sprzedać to, co nie było już używane I rozdaj pieniądze czterem.

itati cantoral tvnotas

Czy dom twojego ojca w CDMX w Lindavista też by go sprzedał?

“Nie, Rozważana jest możliwość utworzenia muzeumTa nieruchomość jest ważnym dziedzictwem miasta i chcemy tam zrealizować projekt kulturalny.”

Czy toczą się między braćmi sprawy sądowe o pieniądze i pozostawione im dziedzictwo?

„Nigdy, jest to temat, który zawsze traktowaliśmy z wielkim szacunkiem i Decyzje podejmujemy we czwórkę razem, jest firma; Ponadto każdy ma swoją pracę i dochód, a my nigdy nie tolerowaliśmy tego, co zostawili nam nasi rodzice”.

READ  Straciłem to wszystko! Po wyrzuceniu z telewizji Azteca była aktorka Televisa płacze na żywo i przekazuje smutne wieści

itati cantoral tvnotas

Przy słabych perspektywach ekonomicznych, czy uważasz, że trudno to sprzedać?

„Wszystko jest skomplikowane, wszyscy Przechodzimy przez bardzo ważny kryzys, ale wierzymy, że został sprzedany; Mówię, że też nie ma pośpiechu, Jesteśmy spokojni i zdrowiCo jest najważniejsze”.

itati cantoral tvnotas

Kto odpowiada za sprzedaż?

“O tym, Sprzedaż trafiła w ręce ważnej firmy który poświęcony jest sprzedaży nieruchomości.

Czy jest umeblowany?

„Całkowicie to widzisz, ale Są rzeczy, które mają bardzo dużą wartość sentymentalną‘, skończył.

itati cantoral tvnotas