29 listopada, 2021

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

ISSSTE wyeliminuje zanieczyszczenia wizualne w jednostkach medycznych

ten Instytut Ubezpieczeń Społecznych i Usług dla Pracowników Państwowych (ISSSTE) promuje program „Bez wizualnego zanieczyszczenia wyglądamy lepiej” Dążąc do stworzenia przyjemnego, czystego środowiska, a przede wszystkim godny świadczenia usług medycznych.

W szczególności zmieni się wizerunek przychodni i szpitali, aby poprawić opiekę, ponieważ „zanieczyszczenie wzroku, według Światowej Organizacji Zdrowia (WHO), może wpływać na zdrowie; 40 procent osób pracujących w biurach ma nieprzyjemne lub pouczające przedmioty, Cierpią na depresję”.

też wiem usunąć zbędne naklejki, ogłoszenia i billboardy, Między innymi dlatego, że uniemożliwia przekazywanie informacji w odpowiedni sposób do beneficjentaDyrektor generalny Luis Antonio Ramirez Pineda powiedział podczas Nadzór nad Kliniką Medycyny Rodzinnej „Revolución” (CMF) w Mexico City.

„Z tego powodu rozpoczęliśmy ten pilotażowy program w Klinice Medycyny Rodzinnej (CMF), który eliminuje zanieczyszczenie wzroku i jest motorem poprawy opieki” – dodał podczas swojej wycieczki w towarzystwie kierownika Centrum CEN w SNTISSSTE , Luis Miguel. Victoria Ranfla i zastępca dyrektora obsługi klienta Vanessa Prieto Barrientos.

Prieto Barrientos Podkreślił, że kampania „Bez zanieczyszczenia wizualnego widzimy się lepiej” powstała w wyniku nadzoru prowadzonego w placówkach medycznych, w celu Odkryj obszary, w których można ulepszyć usługi.

Ze swojej strony dyrektor regulacyjny ds. administracyjnych i finansowych Jens Pedro Loman Iturboro wyjaśnił, że w porozumieniu z Dyrekcja ds. Regulacji Zdrowotnych Określono konkretne działania dla:roszczenia dotyczące leczenia To nie bez powodu, dające prawo do zasług”.

Powiedział, że do końca roku zakończą przygotowywanie i rehabilitację jednostek medycznych, które przystąpiły do ​​programu usprawniania i doskonalenia.

Koordynacja z jednostka mediów społecznościowych, Ilustrowany przewodnik tożsamości przeznaczony jest dla poradni medycyny rodzinnej Które posłużą jako podstawa, aby mogli lepiej skonsolidować swoje obszary zainteresowań i osiągnąć swoje cele.

Prieto Barrientos zaznaczył, że kolejnym ważnym celem jest to, aby program, który rozpoczął się w poniedziałek 13 września, miał charakter permanentny, dlatego w każdej jednostce zostaną wyznaczone osoby odpowiedzialne za jego realizację.

READ  Dr Marcus Perez Braefield pozostaje jedynym urologiem dziecięcym, który stosuje chirurgię robotyczną

Do tej pory dyrektor generalny ISSSTE nadzorował jednostki medyczne w „Ermita”, „Naucalpan”, „Oriente” i „Revolución”, ale Program będzie realizowany na terenie całego kraju.

MJVR