4 grudnia, 2023

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Issa Vegas: Trzykrotnie piękna influencerka nosi malutką bieliznę

Issa Vegas: Trzykrotnie piękna influencerka nosi malutką bieliznę

Piękna influencerka Issa Vegas Jedna z najgorętszych w świecie fitnessu i modelingu, zawsze zaskakuje swoich ponad 9,1 miliona obserwujących na Instagramie swoimi ostrymi strojami. Tym razem cię przedstawimy 3 zdjęcia, na których zrobiłem małą bieliznę który włączył platformę.

Na tym zdjęciu możecie zobaczyć Argentynę w koronkowej bieliźnie i różowych sercach, zgodnie z oczekiwaniami, Otrzymała tysiące polubień i komentarzy podkreślających, jaka jest piękna.

Model jest również bardzo popularny w Internecie. foto: Instagram.

Jezus ciężko pracował

Jej sława skłoniła ją do udziału w różnych przestrzeniach telewizyjnych, gdzie prezentowała swoją pracę jako trenerka, a w innych nawet jako prowadząca, która zaczęła zyskiwać większą sławę, a było to zaledwie kilka miesięcy temu. otwórz jego stronę OnlyFans, Zwykle przesyła treści dla dorosłych.

Na tej innej pocztówce widzimy ją w czerwonym body, które nie pozostawia wiele wyobraźni, które można założyć na specjalną okazję. Piękna influencerka stoi na fotelu, pozwalając jej Pokaż jej zgrabne nogi.

Dzięki swoim ćwiczeniom ma niesamowite ciało. foto: Instagram.

robi to wszystko

Argentynka to modelka, trenerka, a nawet liderka, którą wyróżnia wyjątkowa uroda i osobowość aktorska. To było około 2016 roku, kiedy zaczął odnosić ogromne sukcesy w sieciach społecznościowych, gdzie Publikuj różne procedury ćwiczeń To uczyniło ją jedną z najpopularniejszych i najbardziej znanych influencerek zdrowego stylu życia.

W tej ostatniej widzimy ją w bardziej niecodziennej wersji, idealnej na letnie dni, bo jest bardzo lekka, z przezroczystością i kwiatowymi motywami, jak w poprzednich stylizacjach, Rozpowszechniaj Issę tą pocztówką.

Zawsze wygląda niesamowicie. foto: Instagram.

Czytaj…

La Mala Rodríguez: 6 obcisłych sukienek paraliżujących sieć

Daniela Amezcua to meksykańska projektantka kostiumów, która emanuje pięknem na OnlyFans

READ  Ninem Rally inspiruje wspaniałe produkty — Kudasai