5 grudnia, 2021

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Isa Gonzalez wspominała Octavio Okana na jego urodziny: „Napełnia mnie smutkiem i nadal nie mogę tego pojąć”.

Zdjęcie: Instagram / @eizagonzalez

kilka godzin temu, Meksykańska aktorka Eiza Gonzalez wydała wzruszającą wiadomość o śmierci Octavio Ocaña, meksykańskiego aktora, który zmarł w wieku 22 lat po zastrzeleniu go podczas policyjnego pościgu w Quatitlan Escali w Meksyku.

Okana zwrócił na siebie uwagę meksykańskiej publiczności rolą Benito Riversa w wyprodukowanym przez Televisę serialu Vecinos. Jednakże, Dom Villahermosy, Tabasco, pracował również w innych meksykańskich produkcjach telewizyjnych, takich jak telenowela Lola, dawno temuGdzie pracował u boku Isy.

W tym kontekście aktorka odpowiedziała na śmierć Octavio, Za pośrednictwem swojego konta na Twitterze poświęcił mu kilka słów Przyznał, że nie był leczony po śmierci młodego aktora, z którym występował.

„Od kilku dni staram się przyswoić wieści o Octavio” – zaczął tweetem. „Chcę się z nim podzielić, że mój czas spędzony z nim w Loli był niesamowicie wyjątkowy, że on i ja spędziliśmy razem dużo czasu, łącznie z twoją rodziną. To co się stało napełnia mnie smutkiem i nadal nie mogę tego zrozumiećZakończył się w pierwszej krótkiej wiadomości.

Zdjęcie: Twitter / @eizamusica
Zdjęcie: Twitter / @eizamusica

W innym tweecie aktorka z Ambulans, podzielił się swoimi uczuciami i udostępnił zdjęcie producenta telewizyjnego, nad którym pracowali, przedstawiające Octavio Ocañę, wciąż niemowlę, Przytula Isę, a nawet przytula się do niej, zbliżając jej twarz do aktorki. Ze swojej strony Issa uśmiecha się w zabawny sposób.

„Niech Bóg będzie w swojej chwale i… Moje serce idzie do jego pięknej rodziny. Bardzo przepraszam za tę stratę i to jest w moich myślach i sercu. Napisane przez: RIP kochana wesz.

Przesłanie Isy dotknęło jego zwolenników i zwolenników Okanii, którzy wspominali swój czas spędzony razem w telewizji i dziękowali Isie za gest: „Wiedziałem, że jesteś smutny z powodu straty Octavio (…) Kocham Cię Isa i też to nieszczęście boli” nas tak bardzo „Utrata Otto uderzyła we mnie, jakby był członkiem mojej własnej rodzinyZachowuję dobre czasy, które mi podarowali lola razNiektóre z tweetów były odpowiedzią na wiadomość Isy.

READ  Taniec Laury Zapaty w VLA sprawia, że ​​staje się wirusowy w sieci | Wideo

Z drugiej strony ukochany meksykański aktor W tę niedzielę miał obchodzić swoje dwudzieste trzecie urodziny. oktan Miał zamiar świętować tę randkę z rodziną i dziewczyną, który zaręczył się w tym roku, aby się ożenić.

Zdjęcie: Twitter / @eizamusica
Zdjęcie: Twitter / @eizamusica

Jednak ze względu na fakt, że śledztwo w sprawie jego śmierci jeszcze się nie zakończyło i Nadal istnieją niespójności związane z incydentemJego rodzina i narzeczona Neria Godenez są zdecydowane w dążeniu do sprawiedliwości dla Octavio Ocaña i Szukają pełnego wyjaśnienia wypadku, który spowodował jego śmierć.

Z tego powodu, nawiązując do żądań rodziny, na jego cześć zorganizowano różne parady, które odbędą się w niedziele. Niektóre odbędą się w Cuautitlán Izcalli, gminie w stanie Meksyk, gdzie doszło do śmierci, podczas gdy inne planują wyprowadzić się z Anioła Niepodległości znajdującego się w Mexico City.

Powstało to między postami Grupa na Facebooku „Sprawiedliwość dla Octavio Okana’, gdzie różni użytkownicy Wezwano do publicznego zademonstrowania, by domagać się sprawiedliwości za śmierć aktora.

w rozmowach Sugeruje się noszenie bieliNosił transparenty ze zdjęciami Octavio Okany, a nawet publiczności przebranej za Benito Riversa.

Czytaj: