4 grudnia, 2023

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

IPX4, chip H1 i do 24 godzin pracy na baterii

IPX4, chip H1 i do 24 godzin pracy na baterii

Opowiadaliśmy już o prezentacji przenośnego głośnika RUIFUDA, który miał Łączność Bluetooth 5.0 i gniazdo microSD i wejście microUSB, oprócz autonomii do 20 godzin w zależności od użytkowania i odporności na wodę i kurz IP67.

A jeśli szukasz słuchawek do ćwiczeń, mamy je w Amazon Mexico Słuchawki Apple Beats Fit Pro w kolorze niebieskim za 3949 pesos, co jest historycznie najniższą ceną w sklepach.

Te słuchawki Apple są oferowane Bezpłatna dostawa dla wszystkich użytkowników I szybsza dostawa dla osób z aktywną subskrypcją Amazon Prime. Oprócz możliwości spłaty nawet sześciu miesięcznych rat bez odsetek

A dla tych, którzy chcą mieć opcję ubezpieczenia inną niż AppleCare+, sklep oferuje m.in Plan gwarancyjny do trzech lat na wypadek przypadkowego uszkodzenia Takie jak upadek, zamoczenie, porażenie prądem między innymi za dodatkowe 1034 pesos.

Jesteś użytkownikiem Apple, iPhone’a lub iPada Mają automatyczną aktywację i połączenie, gdy tylko zostaną otwarteSzybki dostęp do Siri po prostu mówiąc „Hej Siri” i możliwość synchronizacji dwóch par tych słuchawek z urządzeniem tej samej marki.

Te słuchawki Zaprojektowany do użytku podczas dni treningowych. Zwłaszcza te, które mają dużo ruchu, jak bieganie, skakanie na skakance czy jazda na rowerze, bez wypadania z uszu iz rozciągnięciem, które nie boli.

Podobnie jak AirPods drugiej generacji, integrują się Układ H1 zapewniający bardziej stabilne połączenie i małe opóźnieniadzięki czemu konsumenci mogą cieszyć się wyższą jakością dźwięku podczas grania w gry lub słuchania muzyki.

W Wybierz Xatakę Publikujemy oferty i rabaty z różnych sklepów internetowych w Meksyku. Niektóre linki w tym poście mogą należeć do programu partnerskiego. Żadna z wymienionych pozycji nie jest sugerowana przez marki lub sklepy, a jej zgłoszenie jest wyłączną decyzją zespołu redakcyjnego. Cena i dostępność produktu mogą ulec zmianie bez powiadomienia.