2 czerwca, 2023

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

iPhone 12 Pro psuje się swoją ceną na Amazonie

  • Cena iPhone’a 12 Pro w chwili pojawienia się w sprzedaży wynosiła 29 tysięcy 999 pesos.

  • Apple wypuścił iPhone’a 12 mini, który ze względu na swoją pojemność zacznie podlegać zmianom cenowym po wielkim sukcesie sprzedażowym w 2021 roku.

  • Apple wypuszcza iOS16.5, aby zaktualizować swój system na iPhone’ach i iPadach.

iPhone w ostatnich latach stał się jednym z najlepszych urządzeń telefonicznych Który ma świat, ponieważ jego system pozwala robić wielkie rzeczy za pomocą aparatu i innych funkcji, które ma zespół Apple, jednak zupełnie nowe funkcje nie sprzyjały klientom manzanita, jak na przykład iPhone 14, który zrobili klienci amerykańskiej firmy nie jak.

w kwietniu 2021 r Apple wprowadził iPhone’a 12 mini na rynek technologii, z którego korzystają Pro i Max A zwykły będzie miał konkurencję, bo wielu użytkowników skarżyło się na rozmiar, z jakim firma założona przez Steve’a Jobsa zaczęła zajmować się tymi nowymi modelami, więc zaprojektowałem ten mały model, który mieści się w dłoni i kieszeni, aby zapobiec wyślizgiwaniu się lub wyglądać ostentacyjnie.

różnica pomiędzy IPhone 12 mini ma zwykle 6.1, jego ekran jest mały, ponieważ jest to mały telefon Ma rozmiar 5,4 cala, co ułatwia trzymanie go w dłoni lub w kieszeni, w przeciwieństwie do Pro i Pro Max, które są bardzo szerokie, ale teraz oba modele obu telefonów przejdą zmianę cen. .

Chociaż to prawda, wiele osób nabywa tzw iPhone jest uważany za luksus ze względu na ceny, którymi zarządza Apple w miarę pojawiania się nowych modeliStarsze wersje cierpią z powodu zmiany kosztów i tym razem iPhone 12 Pro i Mini sprzedają się za 11 084,49 pesos za 128 GB, podczas gdy mini kosztuje 7 018 pesos za 64 GB na Amazon.

Kiedy iPhone 12 Pro został wystawiony na sprzedaż, a jego wartość rynkowa wyniosła 29 tysięcy 999 pesos Ten o największej pojemności ma 512 GB, natomiast te z najmniejszą pamięcią mieszczą się w przedziale od 26 000 do 27 000 pesos, ale po dwóch latach wielkich sukcesów zespół sporo spadł, tracąc około 16 000 pesos, co jest naprawdę imponujące, bo teraz wielu straci Chcesz kupić nowy sprzęt w tych kosztach.

READ  Ta para miała 20 000 USD przychodów z odsprzedaży od Amazon, Walmart i Target

Warto to również podkreślić Firma Apple uruchomiła nowy system operacyjny iOS16.5, z którym niektóre telefony otrzymają tę nową wersjęPonadto przygotowuje się amerykańska firma Programowanie iOS17 z urządzeniami od 5 do X nie będzie kompatybilny z tą nową wersją.

z przyjazdem iOS17 Apple stara się, aby użytkownicy przerzucili się na najnowszy sprzęt, jeśli posiadają stary telefon komórkowyponieważ poprzednie wersje nie będą kompatybilne z systemem operacyjnym marki Manzanita, więc masz czas na zmianę telefonu, aby nadal cieszyć się jakością i usługami oferowanymi przez Steve Jobs.

Czytaj teraz

Spotify uruchomił „Playlist Barça Legends” we współpracy z FC Barcelona

„8 pesos, wszystko mile widziane”: kelner ujawnia dochód z napiwków

Wypróbowałem firmę telefoniczną Walmart i taki był wynik