30 czerwca, 2022

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Internet Explorer przestanie działać 15 czerwca

Madryt /

Microsoft zakończy wsparcie dla Internet Explorera 11Najnowsza wersja dostępna w Twojej przeglądarce, już w najbliższą środę 15 czerwcana ekskluzywną ofertę Microsoft EdgeTwoja aktualna przeglądarka.

Firma ogłosiła zakończenie wsparcia dla Internet Explorer przez Microsoft 365 .usługi ekosystemu online W maju zeszłego roku, kiedy wskazał, że komputerowa aplikacja przeglądarki nie jest już obsługiwana w niektórych wersjach Windows 10.

powiedział w tym czasie.

W swoim uroczystym oświadczeniu koniec przeglądarki internetowej, Zaktualizowany pod koniec maja zeszłego roku wyjaśnił, że Edge nie tylko oferował lepsze zabezpieczenia i był bardziej aktualny niż jego poprzednik, ale także zapewniał „kompatybilność z nieaktualnymi i nieaktualnymi witrynami i aplikacjami z innego oprogramowania”.

Microsoft Edge ma wbudowany tryb Internet Explorer („tryb IE”)dzięki czemu możesz uzyskać dostęp do starych witryn i aplikacji opartych na przeglądarce Internet Explorer bezpośrednio z przeglądarki Microsoft Edge”.

W tej aktualizacji wskazał również, że najnowsza dostępna wersja jego przeglądarki nie będzie już używana 15 czerwca, aby zrobić miejsce dla Microsoft Edge jako głównej przeglądarki internetowej opracowanej przez Microsoft.

Podobnie firma podkreśliła to w porównaniu z comiesięcznymi aktualizacjami zabezpieczeń Internet Explorer 11, Microsoft Edge, który może publikować poprawki bezpieczeństwa dla natychmiastowych luk „w ciągu dni, jeśli nie godzin”.

Wycofanie obsługi programu Internet Explorer 11 nie wpłynie na aplikacje przeglądarek opartych na serwerze, długoterminowy kanał usług systemu Windows 10 (LTSC) ani aparat Trident MSHTML.

Patrzeć

READ  Telefon Xiaomi 5G upadł za ponad 130 euro za jednym zamachem