3 lipca, 2022

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Intensywna strzelanka horror do pobrania za darmo na SteamW ciągu najbliższych kilku dni będziesz mógł zdobyć tę ekscytującą grę wideo, która została udostępniona za darmo na Steam.

parowy Oferuje obszerny katalog gier wideo i stale aktualizuje jego zawartość. Niektóre z ich ofert mają ograniczony czas, jak ta Świetna kooperacyjna strzelanka z horrorem, która będzie dostępna za darmo przez kilka następnych dni na Steamale będzie wtedy nadal sprzedawać z ogromnym rabatem.

Intensywna strzelanka horror dostępna za darmo na Steam

GTFO Jest to bardzo kooperacyjna strzelanka z nutami horroru, które są obecne dzisiaj Możesz go pobrać za darmo na Steam Do następnego poniedziałku 20 czerwca. Potem po wolnym weekendzie GTFO można kupić ze zniżką 25% na Steam za 1117,50 $. Innymi słowy, czas go pobrać już teraz.

Gra wideo stworzona przez 10 Chambers miała wczesny dostęp pod koniec 2019 r. i została wydana zaledwie dwa lata później, w grudniu 2021 r. Teraz, po tym, jak platforma zaoferowała ją za darmo przez weekend, GTFO osiągnęło szczyt ponad 13 000 jednoczesnych użytkowników na Steam.

GTFO jest darmowe na Steam

gra

GTFO jest darmowe na Steam


Czym jest GTFO, darmowa strzelanka w trybie współpracy na Steam

Na Steamie tak opisana jest ta świetna gra wideo: „GTFO to wysoce kooperacyjna strzelanka z nutami horroru, które przeplatają się z akcją i wybuchową akcją. Ukrycie, strategia i praca zespołowa będą niezbędne do przetrwania w tym śmiercionośnym podziemnym więzieniu..

najlepsza jakość dla GTFO to naprawdę gra kooperacyjna, ponieważ jest przeznaczony dla czteroosobowych drużyn, więc jeśli nie ma pracy zespołowej, nie ma szans na wydostanie się żywy. Walka taktyczna i komunikacja są niezbędne, aby uciec z tego podziemnego więzienia.

READ  Ubisoft traci lidera wśród narzekań na nękanie

Nie przegap niczego

Otrzymuj najnowsze wiadomości o grach i nie tylko!

Zawieszenie

To może Cię zainteresować