24 czerwca, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Instagram | Sztuczka polegająca na blokowaniu postów i historii kontaktu bez ich usuwania | ZABAWA SPORTOWA

Jedną z sieci społecznościowych, która radykalnie zmieniła swój interfejs, jest Początkowo powyższa platforma pozwalała tylko na przesyłanie zdjęć, jednak później dodawała czaty, historie lub statusy, umożliwiała przesyłanie filmów i wreszcie szpule w tym samym stylu co TikTok. Co się stanie, jeśli ktoś z moich kontaktów publikuje nieodpowiednie materiały? Masz dwie opcje, usuń je lub zablokuj ich posty bez zatrzymywania się, aby je śledzić, a my nauczymy Cię kroków tego ostatniego.

Sieci społecznościowe to wirtualne przestrzenie, w których ludzie mogą wchodzić w interakcje, poznawać najnowsze wiadomości, oglądać filmy i publikować swoje codzienne czynności, ale są też ludzie, którzy przesyłają rzeczy, które nie są odpowiednie dla wszystkich odbiorców, są przestarzałe i mniej darmowe.

Wyglądać: Instagram: Jak pobrać wszystkie zdjęcia i filmy przesłane do sieci społecznościowej

Chociaż możesz zgłosić te posty, możesz trwale usunąć lub zablokować ten kontakt Często nie robisz tego z szacunku, bo może to być krewny, współpracownik, a nawet szef firmy, w której pracujesz. Więc co powinienem zrobić? Najwygodniejszym wyjściem jest wyciszenie wszystkich ich postów, aby nie pojawiały się w sekcji wiadomości.

Jak wyciszyć posty kontaktu

  • Najpierw przejdź do dowolnego wpisu od kontaktu, którego chcesz wyciszyć Instagram.
  • Kliknij trzy pionowe kropki w prawym górnym rogu posta.
  • Zostanie wyświetlonych kilka opcji, wybierz tę, która mówi „Ukryj”.
  • Teraz otrzymasz następującą wiadomość: „Ten post został ukryty. Zobaczysz posty (nazwa użytkownika) na dole w kanale”.
  • Poniżej tego powiadomienia otrzymasz dwie dodatkowe opcje: „Wycisz (nazwa użytkownika)” lub „Przestań obserwować (nazwa użytkownika)”, dotknij pierwszej opcji.
  • Na koniec otworzy się małe okno, w którym możesz wybrać, czy chcesz wyciszyć posty, czy tylko posty i historie, wybierz ten, który chcesz.

Gotowe, teraz nie będziesz już otrzymywać postów tego kontaktu. Jeśli jesteś jedną z osób, które pożyczają swój telefon komórkowy osobie nieletniej, nie musisz się już martwić, że zobaczą takie zabronione treści dla nieletnich. Ważne jest, aby wyjaśnić, że tę procedurę można wykonać tylko z wersji mobilnej i nie będzie można tego zrobić z komputera lub laptopa.

READ  Jak ewoluować Porygon w Porygon2 i Porygon-Z w Pokémon Go

Masz problem z zalogowaniem się na Instagram? Czy Twoje konto zostało zhakowane, zawieszone lub zbanowane? Potrzebujesz pomocy w aktywacji konta? Wszystkie te pytania i inne niedogodności związane z aplikacją można rozwiązać w centrum pomocy, wystarczy kliknąć .