28 maja, 2022

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Insider ujawnia zrzuty ekranu z tego, czym będzie nowy Silent Hill

Redakcyjny: gry / Facebook / Świergot / youtube / Instagram / Aktualności / niezgoda /kabel

W tym momencie kochankowie ciche wzgórze Większość z nich porzuciła nadzieję na nową wersję, bo wszyscy ją znają Inne priorytety Konamifakt Firma dobrze radzi sobie z innymi firmami bez konieczności inwestowania w gry wideo. Na horyzoncie wciąż jednak pojawiło się małe światełko i tym razem nie chodziło o plotki, ale o materiał, który podobno należał do jednego z opracowywanych projektów franczyzowych.

To jest prawdziwe, synu! Udostępnianie nowego materiału ciche wzgórze

Jeden z najważniejszych insiderów sceny horrorów, Dusk Golem, właśnie przygotował scenę na powrót ciche wzgórze Chwilę temu. Wszystko zaczęło się w ciągu kilku minut, gdy użytkownik Twittera poinformował, że uzyskał pozwolenie na ujawnienie materiałów związanych z nową częścią franczyzy Konami. Pół godziny później Dusk Golem 4 dostarczył materiał filmowy, który najwyraźniej odpowiada jednemu z opracowywanych projektów ciche wzgórze.

Gwarantują, że jest więcej niż jeden ciche wzgórze rozwój

Według informacji, które udało mu się ujawnić, wyróżniają się imiona dwóch postaci, Anity i Mayi, oraz odniesienia do wiadomości tekstowych z telefonu komórkowego. Pierwsze ujęcie pokazuje opuszczony dom pełen worków na śmieci, całkowicie zaniedbany i z łóżkiem w tle. Druga przedstawia postać kobiecą z oddzielonymi częściami skóry twarzy, odsłaniającymi plakaty ze zwrotami, z których najsłynniejsze to „Nienawidzę siebie” i „Nienawidzę siebie”. Potem jest pokój i korytarz wypełniony tymi plakatami, wszystkie z obraźliwymi zwrotami, sugerującymi depresję i załamanie emocjonalne.

READ  James Webb właśnie wysłał swoje pierwsze ostre zdjęcie i jest piękne — naucz mnie o nauce

Na koniec ukazuje się kolejny obraz opuszczonego domu, ale w tym przypadku zawiera tekst odnoszący się do roku 2020 jako roku prezentacji tego materiału. Według Dusk Golema nagrania, które pokazał, były dozwolone przez jego kontakty i jak twierdzi, są czymś poważnym i wiarygodnym, więc ryzykuje założeniem, że materiał jest prawdziwy. Wtajemniczony wskazał również, że istnieje więcej niż jedna gra ciche wzgórze Jest w fazie rozwoju i zakończył publikację z pewnością, że ujawnienie gry nastąpi wkrótce, więc pozostaje czekać.

Co sądzisz o ujawnionym materiale na temat tego, co będzie nowe? ciche wzgórze?

Powiedz nam w komentarzach i śledź tutaj na LEVEL UP.

Wideo: LEVEL UP LODOWA GÓRA – Silent Hill

źródło