5 grudnia, 2021

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Ingrid Coronado powraca do telewizji, ale została skrytykowana w sieciach za „Todos a Bailar”

Po dłuższym wycofaniu się z małego ekranu, Ingrid Koronado Wrócił do stacji telewizyjnej Agosco, aby zająć się nowym programem.Wszyscy tańcząFakt ten przyciągnął więcej uwagi niż to pokazuje rzeczywistość, bo choć go nie ma, zawsze był (choć w mniejszym stopniu) obecny w życiu oglądać.

W ten sposób piosenkarka również pokazała, że ​​ma wielki talent i zrobiła to pod kierownictwem nowego zaangażowania firmy; Kilka rodzin wyruszyło na tor w towarzystwie celebryty, aby postawić jak najlepsze kroki i dzięki temu móc awansować z karnetem na transmisję i otrzymać nagrodę: do pół miliona pesos. Jednak ogólnie nie został dobrze przyjęty.

Przez telewizję o tym wszystkim DataNajlepszym sędzią jest opinia publiczna, a teraz portale społecznościowe są kanałem, za pośrednictwem którego mogą całkowicie swobodnie wyrażać siebie. W tym przypadku zdania były podzielone, ale jak wspomnieliśmy wcześniej, większość skupiła się na obecności i wykonaniu poprzedniej Fernando del Solar.

Co zostało powiedziane w mediach społecznościowych?

Wydaje się z powrotem Ingrid To było coś, co wielu pokochało, twierdząc, że zawsze było przyjemnie ją lubić, ponieważ „naprawdę potrzebowaliśmy cię w telewizji”, niektórzy zgodzili się na Twitterze. Podobnie byli inni, którzy odważyli się ocenić ją jako „Najlepszą hostessę w meksykańskiej telewizji”.

Ale byli też inni, którzy sprzeciwiali się programowi: „Straszny program, za długi, za nudny iz okropnym krzykiem kierowcy. Nie warty oglądania”. Ktoś nawet o tym wspomniał „Wszyscy tańczą” Było prawie tak samo, więc nie podobało się to ludziom.

Co robiła Ingrid Coronado podczas swojej nieobecności na scenie?

To było w 2018 roku, kiedy Ingrid Coronado Postanowiłem wyjechać rano chodź radość Aby pielęgnować ważniejszy i wzbogacający aspekt swojego życia. Oprócz występowania jako pisarka, spędzała również dużo czasu w mediach społecznościowych, udzielając porad na temat swoich doświadczeń.

READ  Tak żyje ślub Karen Leon w Hermosillo | Wiadomości z Meksyku

Choć zostawił mały ekran, pozostał obecny w życiu swoich fanów, ale z innego okna, dziś jest to katapulta dla celebrytów i zwykłych ludzi, by stać się prawdziwymi gwiazdami.

Czytaj:

teraz tak! Christian Nodal ujawnia swoją datę ślubu z Belindą: wideo

Anahi: Nieopublikowane wideo ujawnia jej „błędy” w telewizji jako dziecko

„My, osoby mające wpływ, musimy użyć naszego głosu, aby pomóc tym, którzy go potrzebują”. Marko