28 maja, 2022

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Ile zarobi Alexis Vega na nowym kontrakcie z Chivasem?

MX Liga

Meksykański napastnik przeżywa swoje najlepsze chwile, co przyniosło mu tytuł najlepszego piłkarza w historii Rojiblanco.

© Zdjęcie 7Co Alexis Vega wygra z Chivas

Koniec czekanian. Alexis Vega zostanie z Chivas de Guadalajara przynajmniej do końca mundialu w Katarze Ale mając pewność, że będzie to główny atut zespołu rojiblanco, jeśli się otworzy Możliwość emigracji do europejskiego futbolu, jedno z marzeń najlepszych strzelców.

Negocjacje nie były łatwe i wszystko wskazuje na ingerencję Amaury Vergara i jego rodzina byli kluczem, który ułożył wszystko, aby Gru Kontrakt przedłużył o kolejne dwa lata, do 2024 roku. Nawet sam zawodnik Podziękował właścicielowi Świętego Stada za wysiłek, jaki włożył w zamknięcie Nowego Ładu.

Jednym z punktów, w którym negocjacje upadły najbardziej, był obszar gospodarczy, Gdzie klub zgodził się na znaczne zwiększenie jego pensji, ale jeśli Vega chce zwiększyć swoje dochody, powinno to być poprzez nagrody, które otrzyma za osiągnięcie pewnych statystyk Za indywidualne wyniki, takie jak liczba bramek, asyst, a nawet rozegranych minut.

Ile Alexis Vega zarobi na Chivas?

Jak donosi ESPN, zamiar Vega ma zarobić blisko pięć milionów dolarów (100 milionów pesos) do 2024 roku, Po wygaśnięciu nowej umowy. Pod koniec 2022 r. będziesz miał 32 mln pesos w 2023 r. Około 37 mln, aw pierwszej połowie 2024 roku będzie to 21 mln pesos.

głosować Jak zostawia cię odnowienie Alexis Vega?

Jak zostawia cię odnowienie Alexis Vega?

Szczęśliwy, to najmniej się spodziewałem

Naturalnie, żeby zobaczyć, czy negocjacje nie wypadają później

1 448 osób już zagłosowało

z tym Gru zostanie najlepiej opłacanym graczem w całej historii Chivas, gdzie nikt nie dorównał nawet tym zyskom. Ideą kierownictwa było to, że gdyby pojawiła się ciekawa propozycja ze starego kontynentu, daliby jej możliwość wyjazdu, ale pozostawiliby część zysku stadu. Chociaż gdyby zespół Liga MX tego chciał, musiałby zapłacić bardzo wysoką klauzulę wypowiedzenia, a liczba ta nie została jeszcze ujawniona.

Podobała Ci się nasza notatka? Czy jesteś zachęcany? Podnieś głos i wyraź siebie! Teraz Flock Passion umożliwia interakcję z naszymi treściami. Przez Viaforę możesz powiedzieć nam, czego chcesz, przez Google, Facebook lub e-mail. Kompletne, zorganizowane doświadczenie, dopasowane do Twoich zainteresowań. Spróbuj!

READ  Co wiemy o stanie zdrowia „Kun” Agüero