18 czerwca, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Ile zarabia zawodnik Liga MX Femenil?  Najniższa i najwyższa pensja

Ile zarabia zawodnik Liga MX Femenil? Najniższa i najwyższa pensja

Dziś Dwukrotny mistrz punktacji z Chivas Na Liga Kobiet MXI Alicja SługaPołóż palec na bolącym miejscu Pamiętaj o niskich zarobkach Wyobrażają sobie to meksykańscy gracze, jak ujawniono w wywiadzie dla Narożnik Jezusa „Canillo” Kiedy rozpoczął się konkurs Dostają miesięczną pensję 1500 pesos!

Pamiętała to we wczesnych latach z Atlasem Wynagrodzenie wystarczyło na biletyCo sprawiło, że przy różnych okazjach rozważała odejście od profesjonalnej piłki nożnej. W obliczu takiego objawienia wielu się zastanawia Jaka jest dzisiaj pensja zawodników Liga MX Femenil? Więc powiemy ci tutaj.

Według ESPN gracze Liga Kobiet MX Ty masz Wynagrodzenie podstawowe 4500 pesos miesięcznieliczba, która potroiła się w ciągu pięciu lat, wieku konkurencji.

Należy jednak zauważyć, że Obecnie są gracze, którzy mogą zarobić wyższą pensję który jest dostarczany jako podstawa w Liga Kobiet MXMimo, że Zależy od klubu, w którym grasz. A nawet dochód, jaki instytucja powinna być w stanie Finansowanie wynagrodzeń Twoich pracowników.

To jest jak kluby tygrysyI porysowany s USAw swojej instytucji Gracze z minimum 100 000 pesosco jest liczbą znacznie mniejszą w porównaniu z zarobkami mężczyzny MX Liga.

Rafa Marquez postawił go na swoim miejscu

Lesha Cervantes Aż do niemowlęctwa atlas raz otrzymał Telefon Rafaela Marqueza Zaproponować jej podwyżkę, której odmówiła To było zaledwie trzy tysiące pesos miesięcznie.

„Rafa Marques mnie wyróżnia, spójrz na Alicię, chcemy, żebyś wróciła do Atlasa, zwiększymy cię do trzech tysięcy pesos. Powiedziałem mu: „Jak dobrze to jest? Myślisz, że dajesz mi podwyżkę w wysokości 1500 pesos, ale ja chcę podwyżkę dla nas wszystkich.ale nie trzy tysiące pesos, co z tym zrobimy, To nam w ogóle nie wystarcza'”, Powiedziała Cervantesw Podcast z Canelo Angulo.

READ  Sergio Perez: „Bardzo trudno jest współpracować z Verstappenem”